Anasayfa » Genel » Yıldızı Yüksek Adlar Nelerdir? Özel Adlar

Yıldızı Yüksek Adlar Nelerdir? Özel Adlar

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde yıldızı yüksek adlar mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle kıymetli ziyaretçilerimize yıldızı yüksek adlar nelerdir? Sualinin doğru yanıtını verdik. Aynı zamanda yıldızı yüksek erkek adları, yıldızı yüksek kadın adları, yıldızı yüksek olan adlar, yıldızı yüksek insan başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Millet arasında yıldızı yüksek insan deyimi vardır ve bu deyim her ne kadar doğrudur bilinmeyen fakat fiziken ve ruhen bu şahısların öteki insanlara göre daha kolay parladığı söylenir. Millet bu bireye genel olarak şu biçimde deyim verir; ‘ ’Bu bireyde ışık var ’ ’. Başka Bir Deyişle adınıza, görüntünüze ve insanlara verdiğiniz ruhen duygulara göre yıldızınız daha yüksek oluyor. Tabi, adınız bu mevzuda sizlere daha çok güzergah vererek insanlar arasında daha kolay parlamanızı sağlıyor. Peki, yıldızı yüksek adlar hangileridir? İşte sizlere doğru yanıtı…

Yıldızı Yüksek Adlar

Yıldızı Yüksek Olunca Ne Olur?

Yıldızınız öteki insanlara göre daha yüksek olduğunda kendinize ve etrafınıza verdiğiniz enerji çok daha değişik sezilerek pozitif enerjiyi çevrenize hiçbir şey yapmasanız da kolayca sağlamış olursunuz. Fakat yıldızınız düşük olduğunda olumsuz enerjiyi çevrenize kolay verir, kendinizi gergin ve çok daha fazla dargın sezersiniz.

Reeline bakılırsa yıldızınızın yüksek olması etraf etkeniyle dolaysız olarak doğru orantılıdır. Nasıl bir yaşama sahip olduğunuz, yaşamınızın hangi güçlüklerle kaplandığıyla veya ailenizin size karşı olan davranışı, sizin dışarıya olan bakışınız bu ve eşi olan her bir şey yıldızınızın yüksekliği / düşüklüğüyle ilgilidir denilebilir.

Yıldızı Yükseltmek İçin Hangi Dua Okunur?

Yıldızınızı daha parlak ve daha da yükseltebilmek için okuyabileceğiniz dualar vardır. Bu dualar size psikolojik anlamda çok daha fazla zekâ sarihliği hem de pozitif enerji sağlayarak yıldızınızın daha yüksek olmasında aktif rol oynamaktadır. Şayet yaşamınızda çok fazla negatiflik varsa ve bu da sizi negatif etkiliyorsa ‘ ’Ya Rafi ’ ’ esmasını okumanız gerekir. Veya 71 kere Ayet-el Kürsü okuyarak düşük yıldız meselenizi giderebilirsiniz.

Yıldızı Yüksek Adlar Hangileridir?

Adınız yıldızınızın yüksekliği veya düşüklüğüyle size doğrudan tesir verebilir. Yıldızı yüksek adlar listesini sizlere altta sıralı bir biçimde hisseleştik.

BüşraKübraAylaAycanMüjdeMügeAzraBennuBilgeCerenDeryaNesrinDevinDilberFeyzaGoncaIşıltıİpekİremİzelMeltemMeryemNeşeRabiaSerpilSabaTilbeYeşimDuruSu

Yıldızı yüksek kadın adlarını sizlere yukarıyada hisseleştik. Bu adları şayet bir ebeveynseniz çocuğunuz için kullanmayı sınayabilirsiniz. Fakat bu adlar sizleri etkilemesin. Bu adları çocuğunuzda kullandığınız için çocuğunuzun adının salt surette yıldızı yüksek olacak diye bir kaide yoktur.

Yıldızı Yüksek Erkek Adları

Erkek adları olarak yıldızı yüksek olan adları sizlere altta sıralı bir biçimde hisseleştik.

AcarAcunAbdullahAdalAdarAkanBarkınBayarBayboraBaycanBayhanCengizCihanDinçerDoğukanDoğaDorukDurukanEnderErdalErenErginErim

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 – 1 Birey Değerlendirdi!
Oy Ver