Anasayfa » Sosyal Medya » Kwai Hesap Silme Linki (Doğru Yöntem)

Kwai Hesap Silme Linki (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Kwai hesap silme linki mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimiz Kwai hesap silme linki mevzusunda Doğru yanıtı veriyor. Aynı zamanda Kwai hesap kapatma, Kwai hesap silme nasıl yapılır? Başlıklarında da değişik bilgiler veriyor.

TikTok ’un diğer dişli rakiplerinden bir tanesi olan Kwai uygulamasının merkezi Çin ’dir. Günlük 200 milyondan fazla faal kullanıcıya sahip olan Kwai ’de takipçi kitlesi kazanarak ve videolar paylaşarak influencer olabilirsiniz. Harika bir platform olan Kwai hipotez edilebileceği üzere herkesin dikkatine sürüklemiyor olabilir. Bu surattan Kwai hesap silme linki mevzusunda takviyeye lüzumu olan bireyler bu içeriğimiz sayesinde Doğru yanıtı alır. Kwai ’yi kullanmaktan bırakmak için bir çok neden sıralanabilir.

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai ’yi kaldırmadan evvel tüm şahsi bilgilerinizi Kwai uygulamasından silmeyi unutmayınız. Platformun e – posta adresinize, hesap parolanıza ve videolarınıza aynı zamanda telefon numaranıza sahip olduğunu öğrenmelisiniz. Kwai bunlar için güvenlik sağlar fakat uygulamadan hesabınızı silmeden evvel şahsi bilgilerinizi uygulamadan arınınız.

Kwai ’de hesabınızı silebilmek için 8 süratli adımı altta hisseleştik. iPhone, Android ve iPad aygıtlar için geçerli olan Kwai hesap kapatma adımlarını alttan takip edin.

Kwai uygulamasını açın ve sağ alttaki profil sekmesine tıklayın. Sol üstte yer alan ayarlar kısmına girin. Geri Bildirim ve Destek butonuna tıklayın. En alttaki Mesele Bildir alternatifine tıklayın. Sayfanın altında yer alan Hesap Sil butonuna tıklayın. Açılan sayfadan hesap silme sebebinizi seçin ve Hesabımı Sil deyin. Açılır ileti üzerinden Anladım butonuna tıklayın. Emin misin? Sualine Eminim diyerek harekâtı sonlandırın.

Ve hesabınız artık Kwai ’den tamamen silinsin. Kwai hesap silme operasyonları için yapmanız gereken adımlar bütün olarak bu kadar. Hesabınızı kapattıktan sonra uygulamanın giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Galibiyetle bitirilen hesap silme harekâtı sonrasında Kwai uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırabilirsiniz.

Kwai Hesap Kurtarma

Kwai platformunda kapattığınız hesabı geri açmak istiyorsanız 72 saat zamanınız var. Şayet 72 saat içerisinde kapattığınız hesaba geri giriş yaparsanız hesabınızda yine seans açabilir vaziyete kazançsınız. 72 saat sonrasında giriş yaptığınız hesaplarınız artık Kwai uygulamasından tamamen silinmiş olur.

Kwai Nedir?

Kwai, TikTok ’a eş alt yapıyla kullanıcılarına video izleme kaderi sunmaktadır. Kwai uygulamasını kullanarak cümbüşlü videolar, gülünç içerikler veya drama videolar izleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz hesabınızı muhtelif videolarla süsleyerek takipçiler kazanabilir ve Kwai ’nin verdiği vazifeler sayesinde hesabınızdaki bakiyeyi banka hesabınıza sürükleyebilirsiniz.

Sosyal medya kategorisine de bakın.

Oy Ver