Anasayfa » Sosyal Medya » Instagram Hikayeler Açılmıyor (Bu Yöntemi Dene)

Instagram Hikayeler Açılmıyor (Bu Yöntemi Dene)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Instagram öyküler açılmıyor sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Instagram öyküler açılmıyor meselesine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Instagram kendi öykülerim açılmıyor, Instagram dostlarımın öykülerini göremiyorum, Instagram Öne Çıkanlar açılmıyor başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Instagram, Dünya ve Türkiye ’de milyonlarca kullanıcıya sahip olan ultra etkin sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. İçerisinde milyonlarca kullanıcı bulunan Instagram ’da bazı yanılgılar alana geliyor ve bu yanılgıların çözümüyle ilgili sualin neden kaynaklandığını insanlar inceliyor. Peki, son zamanlarda sık bir biçimde karşımıza çıkan Instagram öyküler açılmıyor meselesiyle ilgili çözüm usulü nedir? İşte sizlere Doğru çözüm usulü!

Instagram Öyküler Açılmıyor

Instagram Öyküler Açılmıyor

Instagram öyküleri uslu telefonunuzda açılmıyorsa bu sualin kaynağı siz değilsiniz. Yaptığınız rastgele bir ayar dolayısıyla Instagram öykülerinin çalışmaması muhtemel değildir. O surattan Instagram ’da karşılaşılan Instagram öyküler açılmıyor meselesiyle ilgili olarak bu sualin neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir.

Instagram öykülerinin açılmamasının birkaç sebebi:

Yavaş bir internet iletişimine sahip olmak. Instagram sunucularının çökmüş olması. Instagram uygulamasının arıza vermesi. Instagram uygulamasını en son versiyonda kullanmamak.

Yukarıyadaki 4 neden dolayısıyla Instagram öykülerini izlemede mesele yaşarsınız.

Instagram Öykü Meseleyi Nasıl Çözülür?

Instagram ’da öyküler açılmıyorsa veya Instagram story izleme meseleyi yaşıyorsanız alttaki çözüm usullerini sınamaktan sakınmayın.

İnternet iletişiminizi hakimiyet edin. Instagram öykülerini izleyebilmek için internet irtibatınızın çok iyi olması gerekir. Uygulamayı kapatın ve yine açın. Bu Instagram uygulamasının vermiş olduğu tüm yanılgıları giderecektir. Instagram uygulamasının sunucularını hakimiyet edin. Instagram çöktüyse bu meseleyle karşılaşmanız büyük ihtimaldir. Instagram uygulamasını aktüelleyin. Instagram yeni bir aktüelleme yaptıysa bu aktüelleme öykülerle ilgili olabilir. Bu surattan otomatik aktüellemeleri devre dışı vazgeçmediğinizden emin olun. Instagram uygulamasının ön hafızasını arının. Android ve iPhone bir telefona sahipseniz uygulamaların önbelleklerini sık bir biçimde arınmak bu cins yanılgıların ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Instagram uygulamasını silin ve yine yükleyin. Instagram ile bağlantıya geçin.

Instagram Kendi Öykülerim Açılmıyor, Neden?

Instagram ’da yüklediğiniz öyküler ve storyler açılmıyorsa, devamlı kusur veriyorsa bunun birkaç değişik sebebi daha vardır. Yukarıyadaki Instagram story açılmıyor çözüm usullerini sınadıysanız geriye tek bir mesele kalıyor. O da paylaşmak istediğiniz Instagram öyküsü saldırgan içeriğe sahiptir. Saldırgan ve uygunsuz gönderiler, Instagram öykülerini Instagram ’da paylaşırken kusur alırsınız.

Şayet her bir ayarı ve usulü sınamanıza karşın hali hazırda Instagram öykülerini oynatmada mesele çıkıyorsa veya öyküleri açarken Instagram siyah ekran veriyorsa bu meseleyi yeterli olacak biçimde ispatlarıyla Instagram yardımına bildirin.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver