Anasayfa » Genel » Parayı Çeken Harfler Nelerdir? (Etkisi Büyük)

Parayı Çeken Harfler Nelerdir? (Etkisi Büyük)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde parayı çeken harfler konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte bedelli ziyaretçilerimize parayı çeken harfler nelerdir? Başlığında Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda para enerjisini çeken isimler frekansı yüksek isimler, harflerin enerjisi, harflerin etkisi, enerjisi yüksek isimler nelerdir? Başlıklarında farklı bilgiler verdik.

Harfler, isimler ve bizlere kattıkları enerjiler bunlar dikkat edilmesi gereken konulardır. İsminiz size kaderinizi sunabilir, hayatınızda gördüğünüz harfler ve sayılarda Doğru yolda olduğunuzu, nasıl bir enerjiye sahip olduğunuzu size Doğrudan aktarabilir. Daha Doğrusu harflerin enerjisiyle birlikte parayı çekebilir, zafere erişebilir ve Doğru yolda yürüdüğünüze kanaat getirebilirsiniz. Peki, parayı çeken harfler nelerdir? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Parayı Çeken Harfler Nelerdir?

Harflerin Enerjisi

Dünya üzerindeki her bir canlı veya cansız olan varlığın enerjisi vardır. Enerjisi olduğu gibi her bir canlı veya cansız varlığın ismi bulunmaktadır. Harfler bir araya kazanç ve isminizi oluşturur, isminizi oluşturan harfler bir frekansa sahip olarak titreşimle birlikte yaydıkları enerjiyi ortaya çıkartırlar. Belki de isminiz kaderinize istikamet verebilir.

İnsanlık asırlar süresince isim konusunda sihirk evhama kapılmıştır. Başka Bir Deyişle çağlar süresince insanlar, çocukları için isim koyma konusunda sıkıntı çekmiştir. Konulan isimlerin kişinin hayatına direkt olarak etki vereceğine inanırlar. Romalılarda çocuğa konulan isim, çocuğun kaderine direkt olarak etki ettiğini açıklanır. Bu gidişat Romalılar haricinde daha sonrasında Mısır ’a, İsrailoğullarına, Arap uygarlıklarına kadar zaferle gelmiştir.

Harflerin Etkisi

Abecede yer alan her bir harfin kendince etkisi ve enerjisi bulunmaktadır. A harfinden Z harfine kadar her bir harf numaralandırılarak farklı enerjiyle karşımıza çıkar. Bu numaralandırma 1 – 9 ’a kadar sürmektedir. Fakat sadece isminiz ile harflerin etkisini ortaya çıkartabilmeniz imkansızdır. İsminiz içerisinde yer alan harfler, son harf ve doğum tarihi harflerin etkisini ortaya çıkartabilmekte hayli bir yol göstericidir. İsminizin şehirk harfi hayata nasıl bir başlangıç yaptığınızla Doğru orantıya sahip olduğu denilir. Son harfiyse hayatınızın nasıl sonlanacağı konusunda bizlere yol göstericidir.

Parayı Çeken Harfler Hangileridir?

Harfler kendi arasında bir titreşime sahiptir ve bu titreşim 1 – 9 arası numaralandırılmıştır. Paraya daha yatkın olan ve parayı daha çok çekebilecek harfleri sizlere altta paylaştık.

U / Ü harfi: U veya Ü harfi parayı daha çok çeken, parasal ve manevi olarak insanı hafifleten harflerdir. Her ne kadar azıcık soğukkanlı bir yapıya sahip olan harf olarak gözükse de aslında işlerin her zaman ağırlarından kaçarlar. İsminizde bu harf varsa azıcık şanslısınız.P harfi: İsminde P harfi bulunan kişiler lüks içerisinde yaşamayı severler fakat kalabalıktan asla beğenmezler. Kendi kabuklarında yanmayı, kimseye karışmadan bir hayat sürdürmeyi severler.S harfi: İsminizde bulunan S harfi size bitmek öğrenmeyen bir enerji verir. Bu enerjiyle birlikte hem parasal hem de manevi olarak çok huzurlu bir hayata sahip olursunuz. Melankolik bir ruh haline sahip olsanız da hayal dünyanızda düşünceler asla durulmaz.T harfi: Galibiyeti severler, çok para kvakaca erişirler fakat iflas etmekten de asla korkmazlar. Mevkiden düşme sorunları olabilir.Z Harfi: Kontrolcü ve otoriter bir yapıya sahiptirler. Bu kişiler girdikleri her iş ve yolda galibiyeti elde etmesini çok iyi bilmektedirler. Güçlük onlar için kolaylıktan ibarettir fakat süratli düşünme yetisiyle süratli karar verebilme mekanizmasına sahiptirler.

Enerjisi Yüksek İsimler Nelerdir?

İsminiz hem enerjinizi yükseltiyor hem de kariyerinizin belirlenmesinde etkin rol oynuyor. İsminizde bulunan harflere göre kariyeriniz konusunda bilgi sahibi olabilir ve enerjinizin öbür insanlara göre çok daha fazla olduğunu sizlerde görebilirsiniz. Şayet isminizde K, M, S, A, Ş, U veya V varsa çok şanslısınız. Bu harflerden oluşan isimler çok yüksek enerjiye sahiptirler.

ArdaAliEymenKeremKorayBatuAtlasMertMüjdeAycanAybikeCerenDeryaNesrinFeyza

Yıldızı Yüksek İsimler Nelerdir?  isimli içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

Oy Ver