Anasayfa » Genel » Kredi Kartı Kaplama (Yeni Stickerlar)

Kredi Kartı Kaplama (Yeni Stickerlar)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde kredi kartı kaplama mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize kredi kartı kaplama mevzusundaki suallerine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda bireye özel kredi kartı kaplama, kredi kartı kaplama sticker, banka kartı kaplama, kart sticker, kart kaplama, kart kaplama sticker başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Kredi kartı veya banka kartı fark etmeksizin tüm kartlarınızı istediğiniz renge, istediğiniz modele bürüyebiliyorsunuz. Kredi kartınızın üzerindeki depresif o banka sembollerini ortadan kaldırabilmek ve kartınızı yeni bir görüntüye kavuşturabilmek emeliyle kredi kartı kaplamalarından yararlanabilirsiniz. Henüz Türkiye ’de yeni yeni faaliyete giren vakalardan bir tanesi olan kredi kartı kaplama veya banka kartı kaplama vakalarını internetten süratlice temin edebilirsiniz. Peki, kredi kartı kaplama harekâtlarını nasıl yapıyoruz? İşte sizlere Doğru yanıtı!

bireye özel kredi kartı tasarımı

Kredi Kartı Kaplama Nedir?

Kartlarınızın üzerindeki banka görüntülerini, banka sembollerini ortadan kaldırarak kartınızın çok daha cümbüşlü, hoş ve zevkli gözükebilmesi için kart kaplama işlemlerinden yararlanabiliyorsunuz. Kaplama harekâtlarından sonraki süreçte kartlarınız hiçbir biçimde hasar görmüyor. Banal nasıl kullanıyorsanız aynı biçimde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle kartınız ATM ’e sokulduktan sonra rastgele bir yanıt vermeme vaziyeti oluşmuyor. Veya bankamatik kartınızı yutmuyor. Aksine banal kullanımlarınızı devam ettirebiliyorsunuz.

Eşsiz, hiç kimsede olmayan ve zevkle kaplanmış kredi kartına kim sahip olmak istemez ki? Bu iş için sizlere dayanakçı olabilecek olan bir çok internet sitesi bulunuyor fakat bu internet sitelerine kredi kartlarınızı vermeden evvel şirketi araştırmanızı şayet şirket eminse kartınızın tasarımını yaptırmalısınız. Aksi taktirde kredi kartınızın bilgileri kopyalanabilir ve bu gidişatta kartınızdan sizin haberiniz olmadan bakiyeniz harcanabilir.

Kredi Kartı Kaplama Misalleri

Usunuza hangi tasarım, hangi söz veya hangi vaziyet geliyorsa her birisini kredi kartınız üzerine meselesiz bir biçimde dahil edebiliyorsunuz. İsterseniz bir dizi / film repliği, isterseniz bir kuş, isterseniz kendi fotoğrafınız. Siz nasıl istiyorsanız o kaplama kartınızın üzerine meselesiz bir biçimde dahil ediliyor. Sizler için birbirinden değişik kaplama misallerini altta hisseleştik.

Kaplama Kredi Kartı Stickeri Almak Emin Mi?

Hakikatinde bu hizmeti sizlere yerinde ve emin bir biçimde sunabilecek bireylerden satın almanız gerekiyor. Şayet kartınızı bir başkasıyla paylaşırsanız ve bunu sizin gözünüzün önünde yapmazlarsa kredi kartı bilgileriniz kopyalanabilir. İsterseniz kartınız için kredi kartı stickerini satın alabilir, kendiniz de kartınıza üzerine ilave edebilirsiniz.

Kredi Kartı Sticker Misalleri

kredi kartı kaplaması kredi kartı sticker banka kartı sticker kredi kartı kaplamaları banka kartı kaplamaları kredi kartı kaplamaları

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver