Anasayfa » Genel » Whatsapp Herkesten Sil Süresi Ne Kadar?

Whatsapp Herkesten Sil Süresi Ne Kadar?

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde WhatsApp herkesten sil süresi ne kadar diye sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize WhatsApp herkesten sil süresi ne kadar? Sualinin Doğru yanıtını verdik. Aynı zamanda WhatsApp süresi geçen iletiyi herkesten silme, WhatsApp herkesten sil şikesi, WhatsApp herkesten sil yok, WhatsApp herkesten sil kalktı mı? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

WhatsApp, Türkiye ve Dünya ülkelerinin bir çoğunda irtibat uygulaması olarak ilk sıralarda yer alan en popüler uygulamalardan bir tanesidir. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden ve içerisinde her gün milyarlarca ileti gönderimi yapılan WhatsApp ’da sizlerde yerinizi alarak istediğiniz bireye fiyatsız bir biçimde ileti yollayabilir, görüntülü görüşebilir veya sesli iletiler iletebilirsiniz. Peki, WhatsApp özelliklerinden bir tanesi olan herkesten sil özelliğinin süresi ne kadar? İşte sizlere Doğru yanıtı…

whatsapp herkesten sil zamanı

WhatsApp Herkesten Sil Özelliği Nedir?

WhatsApp kullananların belki de en çok seçim ettiği en beğenilen özelliklerden bir tanesi olan ‘ ’herkesten sil ’ ’ özelliği karşı tarafa yolladığınız iletileri karşı taraf görmeden silmenizi sağlıyor. Özellikle yanlış birine ileti yolladığınızda veya yolladığınız iletinin yanılgılı olması gidişatında WhatsApp ’ın bu muhteşem özelliğinden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp İleti Nasıl Silinir?

WhatsApp ’daki herkesten sil özelliğini kullanmak için yapmanız gerekenler çok kolay.

WhatsApp uygulamasını açın. İletinin üzerine basılı tutun. Sil > Herkesten Sil > Tamam ’a basın.

Yukarıyadaki yalnızca birkaç adımı uygulayarak yanlışlıkla yolladığınız iletiyi anında karşı tarafa iletilse dahi silebilirsiniz. Veya yanlış bir bireye ileti göndermişseniz yeniden karşı taraf iletinizi görmeden anında silebilirsiniz.

WhatsApp Herkesten Sil Süresi Ne Kadar?

WhatsApp ’ın en çok kullanılan fiyatsız özelliklerinden bir tanesi olan herkesten sil özelliğini iletinizi yolladıktan 2 gün sonraya kadar kullanabilirsiniz. Başka Bir Deyişle iletinizi gönderdiniz fakat üzerinden 3 gün geçti. İşte bu gidişatta karşı tarafa yollamış olduğunuz ileti üzerinden 3 gün geçtiği için silinemeyecektir. Fakat yolladığınız iletinin üzerinden 2 gün geçmiş olsaydı iletinizi meselesiz bir biçimde herkesten sil diyerek silebilecektiniz. Bu surattan bu vakte oldukça dikkat etmelisiniz.

WhatsApp Herkesten Sil Kalktı Mı?

Hayır, WhatsApp yapmış olduğu aktüellemeyle beraber WhatsApp herkesten sil özelliğini yalnızca 1 saat zamanla kullanıma sınırlıyorken artık 2 günlük zamanla kullandırıyor. Daha Önceki iletilerinizi bu özellik sayesinde birkaç tık ile anında silebilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver