Anasayfa » İstanbul » Üsküdardan Taksime Nasıl Giderim

Üsküdardan Taksime Nasıl Giderim

İstanbul ’un turistik yerlerinden biri olan Taksim, Beyoğlu mahallesinde yer almaktadır. İstanbul ’da dolaşılacak ve görülecek çok yer var. Bu yerlerden biri de kesinlikle Taksim ’dir. İstanbul ’un Avrupa yakasında yer alan Taksim, Beyoğlu mahallesindedir. Taksim, İstiklal Sokağı ile çok ünlü bir yerdir. Cadde, Türkiye ’nin en hoş ve ünlü sokaklarından biridir. Bu nedenle Üsküdardan Taksime Nasıl Giderim sualinin yanıtını öğrenmek ehemmiyetlidir.

Üsküdar Taksim Arası

Taksim; İstanbul ’un Avrupa yakasında, Beyoğlu mahallesinde yer almaktadır. Avrupa yakasının en popüler yerlerinden biri olan Taksim, İstiklal Sokağı olarak öğreniliyor. Üsküdar Taksim arası erişim için pek çok alternatif bulunur. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından Taksim ’e gitmek isteyenler metro, metrobüs, tramvay ve İETT otobüslerini kullanabilirler.

Üsküdar Taksim Arası Kaç KİLOMETRE

Üsküdar Taksim arası kaç KİLOMETRE diye soracak olursak 10,3 kilometre ’dir diyebiliriz. Seçim edilen erişim yoluna göre bu mesafe az çok değişiklik gösterebilmektedir. En uygun erişim yollarıyla beraber bu mesafe 10,3 kilometre olarak ölçülmüştür.

Üsküdardan Taksime Nasıl Giderim

Taksim cıvıl cıvıl mekanları ile oldukça beğenilen bir ilçedir. Peki Üsküdar ’dan Taksim ’e Nasıl Giderim? Taksim ’e gitmek isteyenler Üsküdar ’dan Marmaray ’a binip Yenikapı istasyonunda inin Yenikapı ’dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binip metro Taksim ’e erişince inin Ümraniye ’den Taksim ’e gitmek için; Ümraniye ’den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inin. İndikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna binip metro ile Taksim durağına gidin.

Üsküdar Taksim Otobüs Seferleri

300 Büyük Çavuşlu Son Durak 300G Gümüşyaka Son Durak / Çorlu İstikameti 303A Tüyap / Yenıbosna Metro İstikameti 303B Silivri Cezaevi

 

Üsküdardan Taksime Nasıl Giderim

Oy Ver