Anasayfa » İstanbul » Cadde Bostan Kültür Merkezi Nasıl Giderim

Cadde Bostan Kültür Merkezi Nasıl Giderim

Caddebostan Kültür Merkezi CKM, açıldığı günden bu yana Anadolu yakasının en önemli kültür merkezlerinden biri olmaya devam ediyor. Merkezde büyük salonda 655, ufak salonda 126 kişi kapasiteli iki ayrı konferans salonu bulunmaktadır. Ayrıca CKM, oyunlar, caz ve klasik izleyiciler sunmaktadır. Milli ve beynelmilel sanatçıların konserler, film gösterimleri, sergiler ve oturumlar için bir mekandır. Bu denli popüler olmasından dolayı Sokak Bostan Kültür Merkezi Nasıl Giderim suali sıklıkla sorulmaktadır.

Sokak Bostan Kültür Merkezi Tiyatro

Sokak Bostan Kültür Merkezi tiyatro açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. 19.000 metrekare alan üzerine inşa edilen Caddebostan Kültür Merkezi CKM, tiyatro, konferans, sinema ve sergi alanlarıyla aynı anda 3.000 kişiyi ağırlayacak şekilde planlanmış ve inşa edilmiştir.

Sokak Bostan Kültür Merkezi Nerede

Caddebostan Kültür Merkezi hakkında bir diğer merak edilen şey ise Sokak Bostan Kültür Merkezi nerede sualidir. Caddebostan Kültür Merkezi Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11 Caddebostan/Kadıköy konumunda bulunmaktadır.

Sokak Bostan Kültür Merkezine Nasıl Giderim

Sokak Bostan Kültür Merkezi Nasıl Giderim suali sıklıkla uslara gelmektedir. Erişim vasıtaları şunlardır:

Otobüs: 16, 16D, 4 Tren: MARMARAY ATAKÖY – PENDIK MARMARAY HALKALI – GEBZE Metro: M4 Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D34

Sokak Bostan Kültür Merkezi Otobüs Seferleri

ER2 Kadıköy 4 İskele 16 Kadıköy 16D Kadıköy GZ1 Kadıköy / Rıhtım Peron Doğrultuyu GZ2 Kadıköy ER1 Kadıköy

Sokak Bostan Kültür Merkezi İletişim

Sokak Bostan Kültür Merkezi iletişim telefon numarası 0216 467 36 00 ’dır.

Sokak Bostan Kültür Merkezi Nasıl Giderim

Oy Ver