Anasayfa » Genel » TüvTürk Randevu Al Ücretsiz

TüvTürk Randevu Al Ücretsiz

TüvTürk randevu al fiyatsız mevzusunda desteğe gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere takviyeci olabilir. Tüvtürk randevu alma mevzusunda sizlere bu içeriğimiz tüm ayrıntılı bilgiler ile takviyeci olacaktır. Vasıtalarınızın tetkikini yaptırabilmek ismine TüvTürk randevusu almak istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam ediniz…

Şayet bir taşıtınız varsa ve bu vasıtanızın süratli bir biçimde TüvTürk randevusunu almak istiyorsanız TüvTürk ’şan resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TüvTürk Vasıta Tetkiki Randevu Alma

Sizin taşıtınız veya bir başkasının taşıtı hiç fark etmeksizin tüm vasıtalar için TüvTürk ’şan tanımlamış olduğu kaideler dahilinde trafiğe çıkış izni verilmektedir. Taşıtınız fabrikadan nasıl çıktıysa o biçimde TüvTürk tetkik istasyonlarına gitmeli ve vasıtanızın tetkikini yaptırarak trafikte dolaşabilirsiniz. TüvTürk, sahibi olduğunuz vasıtaların uygun teknik özelliklere sahip olup olmadığını hakimiyet eden devletin resmi müesseseyidir. Vasıta tetkikleri yalnızca devletin kurmuş olduğu muhakkak konumlardaki vasıta tetkik istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Şayet trafikte meselesiz bir biçimde  ceza yemeden hem kendi sıhhatiniz hem de öteki insanların sıhhati, güvenliği ismine dolaşmak istiyorsanız kumpaslı bir biçimde TüvTürk vasıta tetkiki yaptırmak zorundasınız. Şayet vasıta tetkiki yaptırmazsanız taşıtlarınıza ceza kesilir ve taşıtınızla trafiğe çıkamazsınız.

TüvTürk Randevu Al Fiyatsız

TüvTürk ’den vasıta tetkik randevusu almak istiyorsanız kullanabileceğiniz 3 değişik yol bulunmaktadır. Bu yolları sizler için altta hisseleştik.

Yöntem 1: TÜVTÜRK vasıta tetkik randevusu sayfası üzerinden randevu alma Yöntem 2: e-Devlet üzerinden vasıta tetkik randevusu alma Yöntem 3: TÜVTÜRK Çağrı Merkezi ’ni arayarak randevu alma

TüvTürk vasıta tetkiki randevu sayfası için sizlere bir link vereceğiz. Vereceğimiz link aracılığı ile süratli bir biçimde taşıtınız için tetkik randevusunu fiyatsız bir biçimde alabilirsiniz.

TüvTürk Vasıta Tetkik Randevusu Alma

Yukarıyada paylaşmış olduğumuz linke tıklayarak randevunuzu süratli bir biçimde alabiliyorsunuz. Açılan sayfada sırasıyla bilgilerinizi beceriksizsiz ve Doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde tetkik randevunuz yanlış olacaktır ve istasyona gittiğinizde taşıtınız kabul görmeyecektir. Alttaki adımları takip ederek randevu harekâtlarını meselesiz olarak bitirebilirsiniz.

Adım 2: Plaka numaranızı girin. Adım 3: Ruhsat seri numaranızı girin. Adım 4: Tetkik yaptıracağınız şehri seçin. Adım 5: Devam butonuna tıklayın. Adım 6: Genel Tetkik & Tetkik Tekerrürü alternatifine tıklayın. Adım 7: Vasıta tetkiki gününü seçin. Adım 8: Vasıta tetkiki saatini seçin. Adım 9: Randevu özetini hakimiyet edin. Adım 10: Randevuyu onaylayın.

Oy Ver