Anasayfa » Genel » Katina Kart Anlamları

Katina Kart Anlamları

Katina kart anlamları ve Katina ’nın tüm mevzuları hakkında merak uyandırıcı bilgileri bu içeriğimizde hisseleştik. Katina kart anlamları ve daha bir çok mevzu da olan bilgilerin her birisini altta gizeme gizeme sizlere paylaşarak bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Katina kart anlamları nedir? Katina geçmişi ve Katina ’nın ilişki açılımı nasıl oluyor? Bu mevzuları merak ediyorsanız bu içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Antik roma yarıyılında İzmir ’de yaşayan medyum Katina, Katina falı ile bir çok insanın falına bakmıştır. Seneler geçmesine karşın hali hazırda bakılan fal dilden dile aktarılmıştır ve sırlı bir biçimde günümüze kadar gelmeyi muvaffak olabilmiştir. Varlıklı bir dul kadın olan Katina ’nın kocasını kendisinin öldürdüğü öne sürülmektedir.

Katina Falı Nedir?

Katina falı, Antik roma yarıyılında yaşayan Katina isimli dul bir kadın tarafından ortaya çıkartılmıştır. Oldukça üzücü bir öyküye sahip olan Katina kart falı, gizemlerle doludur. Çok sıkıntılı ve sırlı bir evde yaşayan Katina, kocasının ortadan kaybolması sonrasında evinde yağlı boya fotoğrafları yapmaya başlar. Hiçbir bilgisi olmamasına karşın fazla profeyonel çizimler yapan Katina bütünde bu sırada içindeki sırrı ortaya çıkartır. Kartlar üzerinde kullanılan tabloları Katina çizmiştir ve çizdiği tablolarda kocasının sırrı uyumaktadır. Tüm bu vakalar olurken Katina cadılıkla yargılanarak dışlanır. Cadı olarak yargılanan Katina o yarıyılın kaideleri gereği yakılarak öldürülür. Sonrasında ise çizdiği tablolar sırlı bir biçimde kaybolur. Kim tarafından, nerede, nereye saklandı hiç kimse tarafından kartların bilgisine erişilemez.

Katina Kart Anlamları

Katina kart falında 65 adet kart bulunmaktadır. Tarotla neredeyse aynı kartlara sahip olan Katina kart falı genel olarak aşk, özel ilişkiler ve evlilik için bakılmaktadır. Katina falında kartların sabit bir anlamları yoktur ve herkes tarafını açıklanabilir.

Attar Kartı – İyiliğe ve talihe yorulur. Valide kartı – Makûsluğa ve mutsuzluğa işaret eder. Abanoz kartı – Kasvete ve evhama işaret eder. Yakut kartı – Karşılıklı aşka açıklanır. Zümrüt kartı – Zafer ve sevince açıklanır. Elmas kartı – Zenginliğe açıklanır. Tattaret kartı – Evliliğe ve çocuk yapmaya açıklanır. Selçuksassa kartı – Cinsel hevese açıklanır. Mida kartı – Güvenilmez veya mutsuz bir kadına açıklanır. Dastar kartı – Sakın bir kadına açıklanır. Assyranta kartı – Şefkatli, hoş bir ruha direnir. Urmiaa kartı – Emeğe, sakın bir kadına ve huzura direnir. Parsadra kartı – Güç bir kadına işaret eder. Adhemdeva kartı – Uzak durulması gereken bir kadına işaret eder. Sunid kartı – Hırsa, cömertliğe ve onurlu bir erkeğe işaret eder. Saah kartı – Sevilen bir erkeğe işaret eder. Aral kartı – İyi aile babasına, sert bir erkeğe işaret eder. Turan kartı – Ev, iş ve para mevzularında iyi olacağına işaret eder. Tagral kartı – Egoistliğe işaret eder. Ebrahhat kartı – Palavracı ve nankör bir erkeği temsil eder. Dare kartı – Yalnızlığı seven bir erkeğe işaret eder. Munzur kartı – Aşk mevzusunda meselelerin çözüleceğine işaret eder. Kalif kartı – Zevke düşkün olunacağına işaret eder. Hesse kartı -İyi ve sadık bir arkadaşa işaret eder. Çepere kartı – Kararlılığı temsil eder. Çapa kartı – Uzun süreli bir ilişkiye direnir. Tilki kartı – Cingözlüğü ve marifeti ifade eder. Çiçek kartı – Cesarete işaret eder. Yıldız kartı – Becerisinin daha da büyümesine işaret eder. Alyans kartı – Evliliğe işaret eder.

Oy Ver