Anasayfa » İstanbul » Toruim AVM Nasıl Giderim

Toruim AVM Nasıl Giderim

Toruim AVM Nerede? Toruim AVM Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Toruim AVM Nerede? Toruim AVM Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yerli ve yabancı bir çok mağazanın bulunduğu Toruim AVM, Esenyurt ’ta yer almaktadır. Her gün binlerce ziyaretçisine kapısını açan Torium AVM açılış saati 10:00 ’dır. Kapanış saati ise 22:00 ’dır. Bu saatler aralığında alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul ’un tüm noktalarından takribî olarak 10 dakikada meselesiz bir şekilde ulaşabileceğiniz bu alışveriş merkezinde 3000 taşıtlık otopark bulunmaktadır.

Toruim AVM Nerede

Toruim AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzeri, Haramidere Yolu, 34903 Esenyurt olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toruim AVM Nasıl Giderim

Toruim AVM Nasıl Giderim, Toruim AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Toruim AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

142A Boğazköy Son Durak / Son Durak İstikameti 142ES İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkeyi BM4 Kanarya Caddesi HT29 Şehit Ahmet Kocabay Anadolu İmam Hatip Lisesi HT48 Tepekent / Son Durak İstikameti 76 Beylikdüzü 76BA Büyükçekmece / Son Durak 76c İstikameti 76C Büyükçekmece / Son Durak 76c İstikameti 76G Su Mahsulleri Hali 76TM Tepekent Sondurak / Sondurak İstikameti 76Y İhlasmarmara Konutlari 145 İhlasmarmara Konutlari 303A Silivri Son Durak 401 Çatalca Kaymakamlığı / Çatalca-Karacaköy İstikameti 418 Hadımköy Akpınar Peronlar / Sondurak İstikameti 429 Kıraç / Son Durak İstikameti

Toruim AVM Telefon

Telefon: 0212 699 90 50

Toruim AVM Nasıl Giderim

Oy Ver