Anasayfa » İstanbul » Metris Cezaevi Nasıl Giderim

Metris Cezaevi Nasıl Giderim

Metris cezaevi Nerede? Metris cezaevi Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Metris cezaevi Nerede? Metris cezaevi Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenler semtinde yer alan Metris cezaevi, Esenler ’in Oruçlu mahallesinde bulunmaktadır. İlk olarak 1981 senesinde açılan cezaevi o zamanlar sıkıyönetim bulunduğu için Metris Askeri cezaevi olarak kullanılıyordu. Daha sonraki senelerde Adalet Bakanlığı bünyesine devredilen cezaevi 1988 senesinde Metris Kapalı Cezaevi olarak hizmet vermeye başladı.

Metris cezaevi Nerede

Metris cezaevi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız 15 Temmuz Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:419, 34250 Esenler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Metris cezaevi Nasıl Giderim

Metris cezaevi Nasıl Giderim, Metris cezaevi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel taşıtınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim vasıtayı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Metris cezaevi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

36 Ertuğrul Gazi 36KE Eminönü 38M Cevatpaşa 36A Cebeci Peronlar 36CY Yenibosna Metro 36M Mecidiyeköy Avm 36V Vezneciler 336E Cebeci Peronlar 336 Arnavutköy Peronlar / Arnavutköy İstikameti MK53 Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu 79GE Osmanlı Caddesi 79KM Mecidiyeköy Metrobüs 79KT Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu 336G Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu 336M Mecidiyeköy Metrobüs

 

Metroyla gitmek isterseniz M7 isimli metroya binmelisiniz. Şayet dolmuşla gitmek isterseniz A – 15 veya A- 17 numaralı dolmuşlara binebilirsiniz.

Metris cezaevi Telefon

Telefon: 0212 617 52 20

Metris Cezaevi Nasıl Giderim

Oy Ver