Anasayfa » İstanbul » İstoç Nasıl Giderim

İstoç Nasıl Giderim

İstoç nerede? İstoç Nasıl Giderim? Şeklinde sualleriniz varsa bu yazımız sizlere dayanakçı olacaktır. İstoç nerede veya İstoç ’a Nasıl Giderim şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize erişim yolları, yol tarifi ve erişim yolları hakkında ayrıntılı bilgi verdiğimiz içeriğimizi yayınlamaya karar verdik.

İstanbul ’un senelerdir bitmek bilmeyen ticaret meseleyi İSTOÇ ile çözüldü. 15 sene evvel yeni yerine taşınan İSTOÇ günümüzde hem turistler hem de yerli millet için oldukça basitlik sağlıyor. Günden güne yükselişini devam ettiren İSTOÇ ’da şu anda boş dükkan bulabilmeniz neredeyse imkansızdır. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan İSTOÇ ’a Nasıl Giderim? Merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

İstoç Nerede

İstoç nerede diye merak eden ziyaretçilerimize yanıtımız Adres: Mahmutbey, 2414. Sk No:3, 34218 Bağcılar/İstanbul olacaktır. İstanbul ’un Bağcılar bölgesinde yer alan İSTOÇ ticaret merkezi hafta sonları hizmet vermemektedir. Hafta için her gün sabah 06:30 ’da açılış yapmaktadır. Tüm esnafın bir araya gelerek kurduğu bir kooperatif olan İstoç, toptancılar için kaçınılmaz bir merkezdir.

İstoç Nasıl Giderim

İstoç ’a Nasıl Giderim merakı bulunan ziyaretçilerimize verebileceğimiz yanıt yani erişim taşıtı yanıtı birden fazladır. İstoç ’a gidebilmek için kullanabileceğiniz erişim taşıtı rakamsızdır. Erişim problemi bulunmayan İstoç ’a gidebilmek için özel taşıtınızla birlikte otobüs, metro veya dolmuşla da basitlikle gidebilirsiniz.

İstoç Otobüs Seferleri

İstoç ’a gidebilmek için kullanabileceğiniz en iyi erişim taşıtı otobüstür. İstoç ’a en yakın otobüs durağı noktası ise istoç camiidir. Camide indikten sonra 5 dakikalık yürüme mesafesi sonrası İstoç ’a giriş yapabilirsiniz. Altta yazılı olan numaralı otobüsler ile İstoç ’a İstanbul ’un bir çok noktasından gidebiliyorsunuz.

31Y Toki Ayazma 146A Esenkent 146B Eminönü 146K Fenertepe Peronlar / Yenıbosna İstikameti 146M Mecidiyeköy Metrobüs 76O Cihangir Mahallesi / Son Durak İstikameti 78 Başakşehir Metrokent 98M İstoç 97E Bölge İdare Mahkemesi 141K Mahmutbey Metro / Aksaray-Atestugla İstikameti 141M Kanuni Sultan Süleyman

 

İstoç ticaret merkezine metroyla gitmek isterseniz M3 isimli metroya binebilirsiniz. Şayet dolmuşla gitmek isterseniz A – 48 isimli dolmuşa binebilirsiniz.

İstoç İletişim

Telefon: 0212 659 45 00

İstoç Nasıl Giderim

 

Oy Ver