Anasayfa » İstanbul » Cevahir AVM Nasıl Giderim

Cevahir AVM Nasıl Giderim

Cevahir AVM nerede, Cevahir AVM Nasıl Giderim? Biçiminde bizlere çok fazla sual gelmektedir. Cevahir AVM Nasıl Giderim sualini cevaplandırabilmek emeliyle sizlere bu içeriği paylaşıyoruz. Yazımızı okuyarak Cevahir AVM Nasıl Giderim? Cevahir AVM nerede? Veya Cevahir AVM irtibat numarası gibi tüm ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Cevahir AVM olarak öğrenilen AVM ’nin asıl ismi Cevahir alışveriş merkezidir. Cevahir Holding ve İstanbul Megakent Belediyesinin ortaklaşarak yaptığı AVM projesinin şu anki sahibi İngilizce firma olan Pradera isimli işletmededir. İçerisinde 6 kat bulunan cevahir AVM ’nin 300 ’e yakın mağazaya ev sahipliği yaptığı öğrenilmektedir. Aynı zamanda Cevahir alışveriş merkezi 358 bin metrekare alanla beraber 2500 taşıtlık otoparka sahiptir. Cevahir AVM otoparkı 3 saate kadar fiyatsızdır.

Cevahir AVM Nerede

Cevahir AVM nerede diye merak edenler varsa Cevahir AVM adresi 19 Mayıs, Büyükdere Cd. No:22, 34360 Şişli/İstanbul ’dur. Çevresinde Vialand Tema Park, Alibeyköy ve Zorlu Center bulunan AVM ’e gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim taşıtı bulunmaktadır. Bu erişim vasıtalarını sizler için altta hisseleştik.

Cevahir AVM Nasıl Giderim

Cevahir AVM Nasıl Giderim sualine verilebilecek cevap metro kullanarak, metrobüs kullanarak veya otobüs kullanaraktır. Özel vasıtanız veya ticari taksi kullanarak ta Cevahir AVM ’e süratle erişim sağlayabilirsiniz.

Cevahir AVM Otobüs Seferleri

Cevahir AVM ’e otobüsle gitmek için altta numaraları yazılı olan otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Cevahir AVM ’e en yakın otobüs durağı Mecidiyeköy Kabirlik otobüs durağıdır.

46E Hürriyet Mah. / Son Durak Güzergahı 66 Gülbağ / Son Durak Güzergahı DT2 Vadi 25G Sarıyer 26B Fulya Semti 30M Beşiktaş Peronlar 46KT Şişli Merkez 46T Kağıthane 46Ç Kağıthane 48N Emniyettepe 54E Halil Rıfat Paşa 54K Hasköy Parkı / Halıcıoglu Güzergahı 54P Hasköy Parkı / Halıcıoglu Güzergahı 54T Sadabad Evleri 54Ç Çıksalın / Sondurak Güzergahı 54ÖR Örnektepe / Son Durak Güzergahı 65G Kağıthane 74 Hilton Sitesi 74A Gayrettepe / Son Durak Güzergahı 252 Kartal

 

Cevahir AVM Metro

Cevahir AVM yol tarifi olarak sizlere önerebileceğimiz bir değişik erişim vasıtasıysa metrodur. Metroyla Cevahir AVM ’e gitmek isterseniz M2 veya M7 isimli metrolara binebilirsiniz.

Cevahir AVM Kaçta Kapanıyor

Cevahir AVM kapanış saati 22:00 ’dır. Cevahir AVM açılış saati 10:00 ’dır. Haftanın 7 günü alışveriş merkezi sarihtir.

Cevahir AVM Telefon

Cevahir AVM irtibat numarası alttaki gibidir. Alttaki numarayı arayarak Cevahir AVM mağazaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir hem de alışveriş merkezi hakkındaki suallerinizi iletebilirsiniz.

Telefon: 0212 368 69 00

Cevahir AVM Nasıl Giderim

Oy Ver