Anasayfa » İstanbul » Nakkaştepe Nasıl Giderim

Nakkaştepe Nasıl Giderim

Nakkaştepe Nerede? Nakkaştepe Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Nakkaştepe Nerede? Nakkaştepe Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul ’da dolaşılacak yerler denilince akla ilk sıradan giren Nakkaştepe; Park alanları, piknik alanları ve kahvaltısı ile tanınmıştır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün ilk çıkış basamağı bu mahalleye direnmektedir. Mahalleye en yakın değişik bölgeler ise Beylerbeyi ve Kuzguncuktur.

Nakkaştepe Nerede

Nakkaştepe nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız İstanbul ’un Anadolu Yakası ’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı bir mahalle olduğunu söyleyebiliriz. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Nakkaştepe Nasıl Giderim

Nakkaştepe Nasıl Giderim, Nakkaştepe yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Çünkü bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Nakkaştepe Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14M Yeni Camii / Sondurak İstikameti 15F Şahinkaya Garajı 15U Tufan Semti AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME Avcılar BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME Beylikdüzü CEVIZLIBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME Cevizlibağ ZINCIRLIKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME Söğütlüçeşme 129T Gümüşsuyu Peron 251 Mecidiyeköy Kabirlik 252 Kartal 256 Yeditepe Üniversitesi Yerleşkeyi 522 Nişantepe / Nişantepe İstikameti 122D Demokrasi Sokağı

 

Otobüs haricinde kullanabileceğiniz bir değişik erişim taşıtı Marmaraydır. Marmarayla Nakkaştepeye gitmek isterseniz Ataköy – Pendik hattına binebilirsiniz.

Nakkaştepe Nasıl Giderim

Oy Ver