Anasayfa » İstanbul » Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim

Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim

Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim sualine cevaben metrobüs+metro veya vapur+sarı dolmuş ile gitmem muhtemeldir. Metro ile gidilmek istenirse Metro Yenikapı-Hacıosman Hattı Gayrettepe Durağı ’na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Buradan Yenikapı güzergahına gidebilir ve Gayrettepe istasyonundan sonra o Doğrultuda 3. hatta girebilirsiniz. Tren istasyonu olan Taksim istasyonuna gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir kalkan Beşiktaş vapuruna vakit bulamıyorsanız, bir buçuk saatte bir Moda ’ya kalkan Beşiktaş motorlarına da binebilirsiniz.

Taksim Kadıköy Arası

Taksim Kadıköy arası 16,6 kilometre ’dir. Moda ’ya giden Beşiktaş motorlarına binip Beşiktaş ’ta indikten sonra Deniz Müzesi önünden kalkan sarı minibüsler ile Taksim ’e rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kabataş vapurlarını kullanarak erişim sağlamak için Kabataş vapuruna binebilirsiniz. Kabataş ’ta indikten sonra Taksim Kabataş füniküleri ile 2,5 dakikada erişim sağlayabilirsiniz.

Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim

Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim sualine verilecek yanıtlar arasında vapur ile erişim de vardır. Karaköy Vapuru ile Kadıköy ’den Taksim ’e gitmek için Kadıköy ’den Taksim ’e vapurla erişmenin bir diğer yolu da Kadıköy İskelesi ’nden 20 dakikada bir kalkan Karaköy vapurudur. Karaköy ’den indikten sonra Tarihi Tünel Hattı ile Taksim ’e basitçe ulaşabilirsiniz. Kadıköy ’den Taksim ’e dolmuş ile erişim yapmak da muhtemeldir. Bu minibüsler Kadıköy ’den Taksim ’e tek vasıtayla erişmenin yollarından biridir.

Taksim Beşiktaş Metro

Taksim Beşiktaş metro ile erişim sağlamak için M2 ’ye binebilirsiniz. Trenle gitmek için MARMARAY ATAKÖY – PENDIK hattını kullanabilir ve erişim sağlayabilirsiniz.

Taksim Beşiktaş Otobüs Hatları

49Z Zincirlikuyu Metrobüs / Levent Güzergahı 62G Emniyettepe / Son Durak Güzergahı 37T Çırçır Metro / Son Durak Güzergahı 38KT Gümüşsuyu Peron 48T Hamidiye Mahallesi 49T Yeşilpınar 55B Gaziosmanpaşa Belediye DT2 Vadi 40 Taksim 40T İstinye Dereiçi 42T Park Otel / Emınönü Güzergahı 129T Gümüşsuyu Peron 559C Rumelihisarüstü 55ET Beşiktaş Peronlar 70KE Eminönü Kantarcılar DT1 Vadi 25A Sarıyer 25E Sarıyer 26 Eminönü Kantarcılar 26A Eminönü Kantarcılar

 

Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim

Oy Ver