Anasayfa » İstanbul » Taksimden Beşiktaşa Nasıl Giderim

Taksimden Beşiktaşa Nasıl Giderim

İstanbul Türkiye ’nin ve Avrupa ’nın en kalabalık başşehridir. Hem kültürel hem sosyal yapısı gereğince oldukça alaka çekmektedir. İstanbul ’da yerli ve yabancı turistler tarafından en çok ziyaret edilen ilçeler Taksim, Beşiktaş, Kadıköy gibi ilçelerdir. Taksimden Beşiktaşa Nasıl Giderim, Kadıköy ’den Ortaköy ’e Nasıl Giderim gibi sualler bu insanlar arasında yaygın olarak sorumaktadır.

Taksim Beşiktaş Arası

İstanbul ’un ve dünyanın en yoğun, en büyük ve en hoş alanlarından biri olan Taksim Alanı ’ndan Beşiktaş ’a kolay ve süratli bir biçimde erişebilirsiniz. Taksim Beşiktaş arası 3 kilometre ’dir. Gezi Parkı yanından minibüslere binebilir, yürümek isterseniz Gümüşsuyu ’na süratlice inebilirsiniz. Taksiyle gitmek isterseniz Taksim Alanı ’ndan taksiye binin ve birkaç dakikalığına Beşiktaş ’ta olursunuz.

Taksimden Beşiktaşa Nasıl Giderim

Taksimden Beşiktaşa Nasıl Giderim diye sorulduğunda otobüs, tren, metro ve dolmuşla gidilebileceğiniz söyleyebiliriz. Beşiktaş ’a giden otobüslerin numaraları 128T, 40T, 48T, 76D, DT1 ’dir. Tren ile gitmek istenirse Marmaray Ataköy – Pendik Doğrultusuna giden tren yolu seçim edilebilir. Metro ile gidilmek istenirse M2, minibüs veya dolmuşla gidilmek istenirse D-31 ve D-61 dolmuşları seçim edilebilir.

Taksim Beşiktaş Otobüs

Taksim Beşiktaş otobüs hatları en çok kullanılan ve en çok yoğunluğun yaşandığı otobüs hatlarından biridir. Ulaşımda İstanbul ’da en sık kullanılan erişim vasıtalarından biri otobüslerdir. Taksim ’den Beşiktaş ’a gitmek için binilebilecek otobüs hatlarının numaraları FT1, 40T, 48T, 76D VE 129T ’dir.

Taksim Beşiktaş Otobüs Hatları

22 Kabataş / Beşiktaş 103-28-28t-30d Güzergahı 63 Kağıthane 26A Eminönü 32T Cevatpaşa 35C Koca Mustafapaşa 36T Cebeci Peronlar 38T Küçükköy Alan / Sondurak Güzergahı 46KT Yenikapı Marmaray 46T Kağıthane 46Ç Kağıthane 54E Eminönü 54KT Kaptanpaşa / Son Durak 54kt Güzergahı 55T Gaziosmanpaşa 70FE Feriköy 70FY Yenikapı Aktiflik Alanı 70KY Yenikapı Aktiflik Alanı 71T Ataköy 9.-10.Kısım / Bakırköy Güzergahı 72T Harbiye 72YT Yeşilköy 73 Yenibosna Metro

 

Taksimden Beşiktaşa Nasıl Giderim

Oy Ver