Anasayfa » Genel » Recep İvedik Arabası Modeli (Doğru Cevap)

Recep İvedik Arabası Modeli (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Recep İvedik otomobili modeli nedir? Biçiminde sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Recep İvedik otomobili modeli hakkında ayrıntılı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla beraber Recep İvedik otomobili markası, Recep İvediğin otomobili başlıklarında da değişik bilgileri sizlere paylaşacağız.

Türk sinema tarihinin en çok beğenilen ve hali hazırda milyonlarca izleyiciye sahip olan Recep İvedik isimli film 6 seriden oluşmaktadır. Recep İvedik ile başlayan macera Recep İvedik 6 ’ya kadar devam etmiştir. Her filmde yer alan Recep İvedik ’in otomobiliyse hayli bir merak edilir gidişattadır. İnternette çok fazla incelenen suallerden bir tanesi olan Recep İvedik otomobili modeli nedir? Sualine bu içeriğimizle cevap vermiş olacağız.

Recep İvedik Filmi Hakkında Kısa Bilgi

İlk olarak 21 Şubat 2008 tarihinde vizyona giren Recep İvedik filminin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar ’dır. Bir cins komedi ve cümbüş filmi olan filmin resmi Youtube hesabındaki fragman videolar bugüne kadar 6 milyon kere izlenmiştir. Büyük bir alakayla karşılanan film 2008 senesinde 230 adet kopyayla vizyona girdi. Film ilk yayına alındığı gün 791.536 şahıs izledi. Türkiye ’de en çok izlenen filmler arasında yer alan Recep İvedik bütün 17 günde 3 milyon 150 bin şahıs tarafından izlenmiştir.

Recep İvedik otomobili markası

Recep İvedik Otomobili Modeli

Recep İvedik ’in meşhur otomobilinin modeli Fiat 126 Bis olarak öğrenilmektedir. Oldukça minik olan fakat performans açısından muhteşem olan Fiat 126 Bis, Recep İvedik filmiyle hayli bir popülarite kazanmıştır.

Fiat 126 Bis Teknik Özellikleri

1987 imalli olan Fiat 126 Bis için teknik özellikleri sizlere altta hisseleştik.

Silindir Hacmi650 ccBeygir Gücü24 HPMaksimum Tork41 NmVites Tipi4 İleri DüzYakıt TürüBenzinŞehir İçi Vasati Tüketim7.3 litreŞehir Dışı Vasati Tüketim6.1 litreMaksimum Hız105 kilometre/sUzunluk3129 mmGenişlik1382 mmYükseklik1335 mmBoş Ağırlık600 KİLOGRAM

Fiat 126 Bis Maliyeti Nedir?

Sıfır imali bulunmayan taşıtın ikinci el piyasası çok daha önceki bir vasıta olmasına karşın hali hazırda canlıdır. Bugün Fiat 126 Bis markalı bir vasıta satın almak istediğinizde 2.el maliyeti olarak 40.000 TL ile 90.000 TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekecektir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver