Anasayfa » İstanbul » Palladium AVM Nasıl Giderim

Palladium AVM Nasıl Giderim

Palladium AVM Nerede? Palladium AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Palladium AVM Nerede? Palladium AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul ’un en geniş ve en coşkulu bölgelerinden bir tanesi olan Ataşehir Alışveriş merkezi Palladium, 25 Eylül 2008 senesinden bu yana mağazalarıyla ziyaretçilerine hizmet sunmaktadır. 40.000 metrekarelik alana kurulan Palladium AVM şu anda 190 ’dan fazla markaya ev sahipliği yapmaktadır. 5 katlıdır ve 2.500 vasıtalık geniş bir otoparka sahiptir. Günlük yaşantınızı daha cümbüşlü ve zevkli hale getirmek isterseniz Palladium alışveriş merkezine gelebilirsiniz.

Palladium AVM Nerede

Palladium AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Barbaros Mah. Ulus Cad. No:8 34746 Ataşehir / İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Palladium AVM Nasıl Giderim

Palladium AVM Nasıl Giderim, Palladium AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Çünkü bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Marmarayla gitmek isterseniz Ataköy – Pendik seferine veya Halkalı – Gebze seferine binebilirsiniz. Palladium AVM metro seferi M4 numaralı metroyla asıllaştırılmaktadır.

Palladium AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

8A Kadıköy 8Y Evtaş Blokları / Üsküdar 13c Doğrultuyu 16M Harem Peron 3 / Kadıköy Doğrultuyu 8K Tepe Üstü 19FS Bayraktepe Camii 256 Yeditepe Üniversitesi Yerleşkeyi 13Y Kadıköy 13AB Altunizade 10A Esatpaşa 14ŞB Kadıköy 19E Yenidoğan Peronlar 19EK Kadıköy 19M Kadıköy 14A Nişantepe / Nişantepe Doğrultuyu

Palladium AVM Telefon Numarası

Telefon: +90 216 663 15 00 E – posta: [email protected] Palladium AVM Nasıl Giderim

Oy Ver