Anasayfa » İstanbul » Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim

Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim

Ihlamur Kasrı Nerede? Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ihlamur Kasrı Nerede? Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sıcaklayan havalarda kendinize zaman geçirebilecek bir yer arıyorsanız veya gününüzü daha cümbüşlü bir biçimde geçirebilmek emeliyle gidebileceğiniz bir yer arıyorsanız Ihlamur Kasrı bütün de sizler için diyebiliriz. Tatile çıkmak isteyip bir cinsli çıkamayan insanların İstanbul ’daki tatil durağı Ihlamur Kasrı oluyor. Beşiktaş ve Nişantaşı arasında kalan Ihlamur Kasrı çok uzun seneler evvel köşk olarak kullanılmıştır. Günümüzde adı Tören köşkü olan Ihlamur kasrı, kesme taş kullanılarak yapılmıştır. Suskun ve hengamesiz bir etrafa sahip olan Ihlamur kasrı insanların dinlenmek için çok sık uğradığı uğrak noktadır.

Ihlamur Kasrı Nerede

Ihlamur Kasrı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Teşvikiye, Nişantaşı Ihlamur Yolu Sk., 34357 Şişli/İstanbulolacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim

Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim, Ihlamur Kasrı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Çünkü bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Ihlamur Kasrı metro ile gitmek isterseniz M2 isimli metroya binebilirsiniz. Şayet minibüsle gitmek isterseniz SRY – 16 isimli minibüse binebilirsiniz.

Ihlamur Kasrı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

26A Fulya Semti 26B Fulya Semti 26 Eminönü Kantarcılar D2 Köprübaşı Semti U2 Beşiktaş Peronlar 27E Şirintepe 27SE Seyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Güzergahı 29A Ata Sokağı 29C Tarabya Üstü / Son Durak Güzergahı 29D Ferahevler / Son Durak Güzergahı 29E Maslak Gazeteciler Sitesi 30A Beşiktaş Peronlar 36G Sultangazi Peronlar 36Z Cebeci Peronlar 40B Sarıyer

Ihlamur Kasrı Telefon Numarası

Telefon: 0212 236 90 00 Ihlamur Kasrı Nasıl Giderim

 

Oy Ver