Anasayfa » İstanbul » Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim

Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim

Yeşilköy Pazarı Nerede? Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Yeşilköy Pazarı Nerede? Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul ’da gidebileceğiniz mahalle pazarı listesi çok fazladır fakat Yeşilköy pazarı kadar sosyete ve geniş bir pazara asla denk gelemezsiniz. Bir çok mahsulü ve meyve / sebzeyi süratli bir şekilde bulabileceğiniz İstanbul Yeşilköy mahalle pazarı oldukça renkli bir pazardır. Bir çok mahsulü içerisinde bulunduran pazar, meyveden sebzeye, küpeye, kolyeye, giyime ve daha bir çok mahsule yer vermektedir. Oldukça ucuz ve uygun fiyatlı olan Yeşilköy pazarı her Çarşamba sabah 08:00 ila akşam 20:00 arasında sarihtir.

Yeşilköy Pazarı Nerede

Yeşilköy Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Yeşilköy, Yeşilköy Halkalı Cd., 34149 Bakırköy/İstanbul  olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim

Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim, Yeşilköy Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim vasıtayı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Marmarayla Yeşilköy mahalle pazarına gitmek isterseniz Halkalı – Gebze seferini kullanabilirsiniz. Marmaray haricinde minibüslerde gitmektedir. Minibüslerden A-04 isimli minibüse binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Yeşilköy Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

72T Harbiye 72YT Harbiye 73Y Kuyumcukent BN1 Mehmetçik Cadde 73B Bakırköy / Incırlı Güzergahı 73F İstanbul Akvaryum Yeşilköy Pazarı Nasıl Giderim

 

Oy Ver