Anasayfa » İstanbul » Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim

Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim

Florya Sosyal Tesisleri Nerede? Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Florya Sosyal Tesisleri Nerede? Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Deniz ile yeşilliğin bir araya geldiği eşsiz manzaraya sahip olan Florya sosyal tesisleri, Yeşilköy sahilinde bulunmaktadır. İBB ’nin yapmış millete hizmet olarak yapmış olduğu sosyal tesis 121 dönümlük geniş bir alanda bulunmaktadır. Üç ayrı kategoride hizmetlerini sunan sosyal tesiste Şahin tepesi, Sahil kafe ve Bahar kafe bulunmaktadır. Temiz bir hava ve denizden gelen muhteşem esintiyi hissetmek istiyorsanız Florya sosyal tesisleri sizler için birebirdir.

Florya Sosyal Tesisleri Nerede

Florya belediye Tesisleri nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız YEŞİLKÖY SEMTİ, YEŞİLKÖY HALKALI SOKAĞI, FLORYA İTFAİYE İSTASYONU ARKASI BAKIRKÖY / İSTANBUL olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İBB Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim

Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim, Florya Sosyal Tesisleri yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel taşıtınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim vasıtayı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Florya Sosyal Tesisleri Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

BN1 Mehmetçik Cadde 73Y Kuyumcukent 73B Bakırköy / Incırlı Güzergahı 73F İstanbul Akvaryum 72T Harbiye 72YT Harbiye

 

Marmarayla gitmek isterseniz Halkalı – Gebze Marmaray seferine binmeniz yeterli olacaktır.

Florya Sosyal Tesisleri Telefon Numarası

Telefon: 444 10 34

Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Giderim

Oy Ver