Anasayfa » Genel » Kitap Hediye Notu (En İyileri)

Kitap Hediye Notu (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde kitap hediye anekdotu mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize kitap hediye anekdotu mevzusunda ayrıntılı bir biçimde bilgi paylaşmış olacağız. Bununla beraber kitap hediye anekdotları, dosta kitap hediye anekdotu, hediye kitap anekdotu, kitap hediyesine anekdot başlıklarında da değişik bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Hediye vermek en az hediye almak kadar neşeli ve zevk verici bir eylemdir. Birisine hediye verdiğimizde ve karşı taraf hediyesini aldığında fantastik bir biçimde mutlu olur. Karşı tarafın mutluluğuyla da sizler bundan zevk alırsınız. İnsan suratında beliren hafif bir tebessümme ve sevinç bizim için, hediyeyi verdiğimiz birey için hakikatinde çok ehemmiyetlidir… Peki, kitap hediye anekdotu olarak ne yazılabilir? İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla birbirinden hoş kitap hediye anekdotları!

kitap hediye anekdotları

Kitap Hediye Anekdotu

Birisine kitap hediyesi vermek istiyorsunuz fakat vereceğiniz kitap için hediye anekdotuna ne yazmanız gerektiği mevzusunda tereddüt mü kalıyorsunuz? O halde sizlere birbirinden hoş ve en iyi kitap hediye anekdotlarını paylaşmak isteriz. Paylaşacağımız kitap hediye anekdotları sayesinde emin olunuz hediye alan karşı taraf fazlasını coşacaktır.

Okurken suratından tebessüm noksan olmasın, aklından kazançsam ne mutlu bana.Ruhun doysun…Kitaplığımdan en hoşlandığım kitap en hoşlandığım insana ait şimdi.‘ ’Üstünü çizeceğimiz tümceler kaidem seninle boş duvarlara. Acıya inat umutlar vazgeçelim. ’ ’ – Umut Güner‘ ’Bizim gençliğimizden senden hoşlanıyorum denmezdi. Kitap hediye edilirdi. ’ ’ – Cahit Zarifoğlu‘ ’Her şeye sahip birine dahi daha önceki bir kitap hediye edilebilir. ’ ’ – Amin Maalouf

Kitap Hediyesine Anekdot

Sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza veya bir dostunuza bir hediye kitap aldığınızda hediye anekdotu olarak ne yazmanız gerektiği mevzusunda evhama kapılıyorsanız sizlere dayanakçı olalım. Altta paylaştığımız kitap hediyesine anekdotları kullanabilirsiniz.

Asıl arkadaşlar yıldızlara eşler. Araya anekdot vazgeçmek yerine kitabın içine yazmayı ve yazılmasını seçim ederim. Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi sezmekse dürüstlüğü aramaksa tasalara çözüm güvenebilmekse nedensiz.Senle geliştim ben bu caddelerde. İlk mahalle maçında yenilip, senle beraber hiddetlendim. İlk âşık olduğumda senle sevinç çığlıkları attım ve ilk terk edildiğimde senin yanında döktüm gözyaşlarımı. İyi ki varsın sen iyi ki benim kardeşim olmuşsun koca vicdanlı adam.Biriyle dost olmak çok güç bir eylem. Onu tanımak, onun seni tanıması, eksi artı güzergahları teker teker bilmek. Dostluk güç iş ama kardeşlik daha güç bir iş. İyi ki birbirimizi bu kadar iyi tanımışız ve iyi ki kardeş olabilmişiz. Varlığına her gün şükrettiğim en iyi arkadaşımsın sen.Her güçlüğün altından birlikte kalktıysak ve her anımızın kıymetini öğrenerek yaşadıysak bizi artık ne yollar ayırabilir ne de seneler. Seni tanıdığım o ilk güne, seninle paylaştığım her hatıraya ve bana sunduğun en içten duygularına ne kadar teşekkür etsem az.İnsanoğlu şu yaşamda her şeye alışıyor da bir tek hoşlandıklarını kaybetmeye alışamıyor. Sen gibi bir dostu bulmuş olmak beni her ne kadar neşelendiriyor olsa da bir gün seni kaybedecek olma olasılığımı düşünmek dahi istemiyorum.Hayatımda tanıdığım en kıymetli insan; sevgili hocam. İyi ki sizi tanıma şerefini ulaşabilmişim. İyi ki siz bana öğretmişsiniz Doğru ile yanlışı.Okuduğum en kıymetli kitabın, altı çizilmekten yırtılan satırları gibisin ey sevgili. Seni ebedîye kadar usanmadan bıkmadan okuyabilir. Umarım sen de benimle aynı duyguları paylaşabilirsin.Kıymetli insanlar asla aşınmazlar. Tıpkı senin asla yaşamımdan silinip gitmeyeceğin gibi. Seni her düşündüğünde hala şükredebiliyorsam, vardır yaradanın bir bildiği.

Birisine kitap hediye etmek ve hediye edilen kitabın içerisine ufak bir anekdot vazgeçmek ince ve naif insanların işidir. Düpedüz kitabı birisine hediye etmek yerine bu cins eylemlerde bulunarak hediyeyi alan bireyin kalbini çok daha sıcak yapabilir ve keyfini çok daha iyi bir biçimde görebiliriz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver