Anasayfa » Genel » Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim? (En İyi Yöntem)

Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim? (En İyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde eşimin telefon parolasını nasıl kırabilirim? Biçiminde sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize eşimin telefon parolasını nasıl kırabilirim? Başlığı altında yanıt vermiş olacağız. Bununla beraber eşimin telefon parolasını nasıl bilebilirim, başkasının telefon parolasını bilme, kilit ekranı parolası kırma, Samsung parola kırma başlıklarında da değişik bilgiler aktaracağız.

Bizim canımız, biriciğimiz ve her şeyimiz… Onun için her şeyi yapmaktan yana oluruz fakat bazen bazı hareketleri bizi şüphelendirebilir. Bu kuşkuyla beraber eşimizin şahsi kullanımında olan telefon parolasını bilmek için mücadele gösteririz. Veya telefon parolasını kırmak için muhtelif yöntemlere müracaat etiriz. Peki, eşinizin telefon parolasını kırmak için hangi yöntemlere müracaat etmek gerekir? İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla eşimin telefon parolasını nasıl kırabilirim? İsimli içeriğimiz…

Eşimin Telefon Parolasını Nasıl Kırabilirim

Eşimin Telefon Parolasını Nasıl Kırabilirim?

Eşinizin telefon parolasını kırabilmeniz için tek ve reel yöntem; ‘ ’Sosyal mühendisliktir. ’ ’ Hakikatinde bir nevi bu sosyal mühendisliğe girmeyecektir fakat onun telefon parolasını kırmak için kullanabileceğiniz en tesirli yöntem sosyal mühendislikten geçer.

Telefon sıfırlama yöntemi – Eşinizin telefonunu sıfırlayarak onun telefon şifresini bilebilir ve bu sayede parolasını kırabilirsiniz. Fakat burada dikkatli olun; ‘ ’Eşinizle çok daha büyük meseleler yaşayabilirsiniz. Zira telefonunda kayıtlı olan dosyaları, bilgileri ve diğer materyaller yer alabiliyor olabilir. Bu vaziyet sıfırlama dolayısıyla eşinizi hayli bir çekemetebilir. ’ ’ADB İle Parola Bilme – Bu yöntem hakikatinde çok sıhhatli değil ve her telefonda geçerli değildir. Fakat parolasını kırmak istediğiniz telefonun ‘ ’USB Kusur Ayıklama Modunu ’ ’ etkin hale getirin. Ve kullandığınız bilgisayarınızdan Android kilit ekran parolasını bilin. Telefonunuzu ilk evvel bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve daha sonrasında ADB yükleme klasöründe bir komut penceresi oluşturuyorsunuz. Açılan ekrana; ‘ ’ adb shell rm /data/system/gesture. Key ’ ’ yazmanız gerekmektedir. Bu kodu yazdıktan sonra telefondaki kilit ekranı parolası yok olacaktır.

Başkasının Telefon Parolasını Bilme

Bu bir kabahattir ve asla böyle bir vakaya girişmemelisiniz. Bireyin şahsi kullanım alanındaki özel eşyalarına değmeniz onun için büyük hürmetsizlik olacaktır. Fakat bir başkasının telefon parolasını bilmek istiyorsanız onunla konuşmayı sınayabilirsiniz. Şayet konuşmanıza karşın halen telefon parolasını vermiyorsa azıcık daha önceki modeller için kullanılan güvenlik kodunu çözebileceğiniz master kodlar bulunuyor. Bu master kodları sınayarak parolayı bulabilirsiniz.

Master kodlar işinize yaramadı mı? Eşinizin veya telefon parolasını bilmek istediğiniz bireyin kredi kartı parolası gibi bilgilerini isteyebilirsiniz. Tabi, bu samimiyetiniz varsa hakikatleşecektir. İnsanlar genelde telefon parolalarını kredi kartı parolalarıyla aynı yapmaktadır. Muhtemelen telefon parolasını bilmek istediğiniz şahsın da parolası, kredi kartının parolasıdır.

Kredi kartı parolası olabilir.Doğum tarihi olabilir.Evlendiğiniz tarih olabilir.Yaşının tekerrürü olabilir. Örn: ”2525” veya ”4949” gibi.Telefon PIN kodu olabilir.

Bir başkasının telefon parolasını bilebilmenin tek yolu onunla konuşmayı sınamalısınız. Şayet vermek istemiyorsa vermeyecektir zira o alan kendisinin özel alanıdır. Her ne kadar ne yaptığını bilmek istiyor olsanız da bir başkasının telefon parolasını kırmanız, kurcalamanız kabahate girmektedir.

Genel kategorisine bakmayı unutmayınız.

5/5 - (1 Oy)