Anasayfa » Genel » Telefonda Erkeği Etkilemenin Yolları (En iyi Yöntemler)

Telefonda Erkeği Etkilemenin Yolları (En iyi Yöntemler)

Ziyaretçilerimiz bizlere çok sık bir biçimde telefonda erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Diye sormaktaydı. Bizlerde bu içeriğimizle beraber siz kıymetli ziyaretçilerimize telefonda erkeği etkilemenin yolları hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşmış olacağız. Bununla beraber erkekleri telefonda etkilemek, bir erkeği uzaktan etkilemenin yolları, erkek etkileme stratejileri, erkekler neden etkilenir, sevgilimi nasıl etkileyebilirim başlıklarında da değişik bilgileri paylaşacağız.

Sevgilimiz, canımız ve kanımız… Onun için her şeyi yaparız. Peki, onu etkileyebilmek için neler yapıyorsunuz? Veya onu etkilemek için yaptığınız stratejiler neler? Eşinizi veya sevgilinizi etkileyebilmek için ona karşı aralıksız strateji kullanmanız onu neşelendirecektir. Değişik değişik etkileme yolları sayesinde erkek dostunuzu deliye çevirebilirsiniz. Telefonda konuşurken veya yan yanayken erkek dostunuzu etkilemenin yollarını arıyorsanız ‘ ’Telefonda erkeği etkilemenin yolları ’ ’ isimli bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Erkek Etkileme Stratejileri

Bir kadın, bir erkeği çok kolay bir biçimde etkileyebilir. Fakat etkileyebilmesi için karşınızdaki erkeğin size karşı bir şeyler dinliyor veya hoşlantı içerisinde olması gerekir. Kadınlar genelde erkekleri etkilemek için süslenirler, farklı giysiler giyerler veya erkeklere alışa gelmedik lakaplarla seslenirler. Bu gibi tutumlar oldukça bayağıdır.

Dudaklarınız onları etkileyecektir.Kadınların çantası, erkekleri çok fazla rahatsız eder fakat çantanızda taşıdığınız eşyalar onları donakaltır ve etkileyebilir.Çoğu erkek kumpassız, darmadağın bir eve sahiptir. Onun yaşamını bir kumpasa sokarak çok kolay bir biçimde etkileyebilirsiniz.Ona karşı çok sarih laflı olmanız gerekir. İrtibatınız ne kadar iyiyse o kadar fazla etkilemiş olursunuz. Başka Bir Deyişle canınız istediğinde arayın, içinizde yakaladığınız şeyleri sarih sarih söyleyin. Ona karşı hep cesur olun. Erkekler cesur kadınlardan hep hoşlanırlar.Ellerinizi büyüleyici bulabilirler. Elinize mis gibi kokan kokular ve kremler sürmeyi unutmayın.Bakımı asla unutmayın. Bakımlı bir kadın, bir erkek için bırakılmaz bir etkileme olayıdır.Ne yaptığınızı bilen, ne istediğinizi bilen ve zaferli bir kadınsanız bir erkeği çok kolay etkileyebilirsiniz. erkek etkileme stratejileri

Telefonda Erkeği Etkilemenin Yolları

Uzak mesafe bir ilişki yaşıyorsanız veya sevgiliniz o an yanınızda değilse onu etkileyebilmek için kullanabileceğiniz değişik yolları araştırmaya devam edin diyeceğiz fakat karşınıza biz çıktık. Biz sizlere bu mevzu da en iyi biçimde destekçi olmuş olacağız. Telefonda erkeği etkilemek için kullanabileceğiniz usulleri sırasıyla altta hisseleştik.

Telefonda veya surat surata hiç fark etmiyor ona karşı her zaman sarih laflı olun.Onunlayken ne sezdiğinizi söyleyin. Hislerinizi söylediğinizde yumuşayacak ve donakalacaktır.Sevgi kelimelerinizi kullanmayı asla umursamama etmeyin. ‘ ’Aşkımmmmm, canım, hayatım, muhteşemsin. ’ ’ Diyebilirsiniz.Ona çok yakışıklı olduğunu söyleyin. Erkekler en çok bundan hoşlanır.Samimi olun ve sahte davranmayın. Anında kendinizden soğutursunuz sahte olursanız.Ona kendisini iyi hissettirin.Erkeğinizi yatarken izlemek istediğinizi söyleyin.Arka fona aşk içerikli bir müzik dahil edin.Erkekler, kadınların kendisine karşı rahatlıkla davrandığı kadınlardan hoşlanırlar.Yalanı asla söylemeyin. Tartışma ettiğinizde her şeyi Doğru söyleyin.Erkeklerin geneli mevzu açmakta zorlanırlar. Ona karşı sus pus olmayın. Usunuza geleni söyleyin fakat bunu mübalağa etmeyin, onu sıkabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver