Anasayfa » Türkiye » İzmir Ticaret Odası Nerede Nasıl Giderim?

İzmir Ticaret Odası Nerede Nasıl Giderim?

İzmir Ticaret Odası Nerede, İzmir Ticaret Odası Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İzmir Ticaret Odası Nerede

İzmir Ticaret Odası Nerede

İzmir Ticaret Odası nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Alsancak, Akdeniz Semti, Atatürk Sokağı No:190, 35220 İzmir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

İzmir Ticaret Odası Nasıl Giderim

İzmir Ticaret Odası Nasıl Giderim, İzmir Ticaret Odası yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Izmir Ticaret Odası ne yapar?

1885 yılında İzmir ’de kurulan İzmir Ticaret Odası ticari müessese ve bireylere ait ticari operasyonların tertip edilmesinin yanında İzmir kentinin ekonomik ve sosyal yaşamında fark yaratma, büyüme sağlamak emeliyle faliyetler yapmaktadır.

İzmir Ticaret Odası Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

İzmir Ticaret Odası En Yakın Otobüs Durakları

İzmir Ticaret Odası Telefon Numarası

Telefon: 4449292

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver