Anasayfa » Türkiye » Santa Harabeleri

Santa Harabeleri

Santa Harabeleri, Gümüşhane şehrimizde yer almakta olup, Türkiye ’nin saklı kalmış cennetlerinden birisi olarak ön tasarıya çıkmaktadır.

Santa Harabeleri Nasıl Giderim

Türkiye ’de pek bilinmeyen ve bilinmediği içinde gidiş gelişin az olduğu Santa Harabelerine nasıl gidebileceğinizi dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışacağız.

Santa Harabeleri nerede var?

Santa Haberleri Gümüşhane kent merkezine takribî olarak 82 km uzaklıkta Yağmurdere Bucağı Dumanlı Köyü hudutlarında içinde yer almaktadır.

Gümüşhane Santa Harabeleri Arası Kaç Kilometre 70 kilometre Trafik yoğunluğuna ve yol gidişatına göre kendi taşıtınızla 1.5 –  2 saat sürüyor Gümüşhane ’den Nasıl Giderim Kendi taşıtınızla Gümüşhane merkezden Taşköprü yaylasına Doğru gidin. Buraya kadar yol hep asfalt, sonrasında ise tabelaları takip ederek Santa Harabelerine 10 kilometre var ve gidebilirsiniz. Trabzon ’dan Nasıl Giderim? Trabzon ’dan evvel Araklı ilçesine geliniz. Araklı – Santa harabeleri arası 80 kilometre. O yoldan devam edip bulabilirsiniz. Yukarıyada yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen yanıtlayalım.

Oy Ver