Anasayfa » Türkiye » Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go başvuru nasıl yapılır? Şayet kuryelik yapmak istiyorsanız, yapabileceğiniz pek çok seçim vardır. Trendyol Go da bunlardan bir tanesidir. Uygulama, Türkiye ’nin birçok şehrinde hizmet sunmaktadır.

Trendyol Go her geçen gün büyüdüğü için kurye rakamları da yükselme göstermektedir. Şayet aralarına katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken kendi sitesi üzerinden başvuru etmektir. İlk olarak https://trendyolgo.com/ linkine giderseniz, forma hemen ulaşabilirsiniz. Bunun içinde şu gibi balakalar yer almaktadır;

İsminiz Telefon numaranız Firma tipiniz Şehriniz Doğum tarihiniz Başvuru tipiniz Soyadınız Eğitim gidişatınız Nerelerde tecrübe kazandığınız E-posta adresiniz

Bunların dışında kurye tecrübesi olup olmadığı, motosiklet bulunup bulunmadığı gibi alanlar da vardır. Trendyol Go başvuru yaparken, gerekli alanların tümü girilmelidir. Ardından hakimiyet edilerek sevk edilmelidir.

Bundan sonra şirket zorunlu analizleri asıllaştırdıktan sonra geri dönüş yapacaktır. Arkasında şahıslar pozitif cevap alırsa, hemen çalışmaya başlayabilir.

Trendyol Go Başvuru Koşulları Neler?

Trendyol Go taşıtlı kurye olmak istiyorsanız, tüm iş başvurularında olduğu gibi bir ekip koşulların olduğu bilinmelidir. Bunlar ana hatları ile altta olduğu gibi görülmektedir;

Ehliyet olması En az lise diploması olması Psikoteknik belgesi olması SRC-4 belgesi olması

Şayet kabul edilen bir başvuru yapmak istiyorsanız, koşulları yerine getirip getirmediğinize dikkat edilmelidir. Bu mevzuda detaylı balakalara, Trendyol Go ’nun kendi sitesinden ulaşabilirsiniz. Yukarıyada verdiğimiz linke tıklayarak hemen netice alabilirsiniz.

Eğer koşulları yerine getiriyorsanız, tek yapmanız gereken başvurudur. Şayet bundan pozitif cevap kazançsa bir eğitim takvimi belirlenir. Ardından uygulama üzerinden,

Hasılat modelleri, Sipariş takibi, Sipariş alma, Kazanç çoğaldırma yolları, Sahada irtibat ve çalışma usulleri,

Bilinir. Ardından çalışmaya kısa zamanda başlanabilir. Donanımlar alakalı vasıtaya dahil edilmekte, böylece kuryelik yapmak için tüm hazırlıklar da bitirilir.

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır 1Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır

Trendyol Go Kurye Ücretleri Ne Kadar?

İnsanlar bir iş ararken ne kadar ücret alacaklarını da sık sık sorar. Bilindiği gibi her işte bu sualin cevabı değişiklik gösterir. Kurye olmak isteyenler de bir ayda takribî ne kadar kazanabileceğini evvelinde sık sık düşünür.

Trendyol Go, belirli çalışma aralıklarına sahiptir. Bunları araştırarak, aralarından size en uygun olanlarını seçim faktörüz olasıdır. Her çalışma saatinde koliler ve işler de değişkenlik gösterebilir.

Şirket, kurye adayları ile görüşmelerde çalışma şartları ve saatleri üzerine balaka vermektedir. Ayrıca bireyler de Trendyol Go başvuru yaptıktan sonra merak ettiğiniz sualleri de sorabilirsiniz.

Lakin genel hatları ile 70 saatlik en çok çalışma kutuları takribî olarak 10,000 TL hasılat sunmaktadır. Daha fazla çalışırsanız ve daha fazla sipariş teslim ederseniz, hasılatlarınız da Doğru orantılı biçimde yükselir. Bu bakımdan Trendyol Go ücretleri elastiktir. Aksi tarafından belirtilmediği zamanda her hafta Çarşamba günü 10:00 ’da hesaplanmakta, Perşembe günü uyumaktadır.

Trendyol go ne kadar kazandırıyor?

2023 Trendyol Go ’da taşıtlı kuryelerin kazancı taşınan kutu rakamına göre farklılık göstermektedir. Taşıtlı Trendyol kurye ücretleri 15 bin TL ile 22 bin TL arasında değişmektedir. Tabi yaptıkları mesai saatine göre bu maliyetler daha da yukarıya çıkmaktadır.

Trendyola Kurye Olarak Nasıl Girilir?

Bilindiği gibi bir işe başvuru yaparken öncelikle işe alın şartlarını inceleriz. Sizin için Trendyol Kurye iş başvurusu için aranan koşulları inceledik. Gelin birlikte bakalım işe alım koşullarına bakalım.

1 6 yaşından ufak hafif ticari taşıt sahibi olmak
2 22 – 48 yaş aralığında bulunmak.
3 SRC Belgesi sahibi olmak.
4 B Sınıfı ehliyete sahip olmak.
5 Nakliye, lojistik vb. alanlarda işletmenizin olması zorunludur
6 Sabıka kaydı olmamak
7 Full Time çalışmaya geçim sağlamak.
8 Psikoteknik belgesi almak.
9 Askerlik yapmış olmak

Psikoteknik belgesi almak.

Oy Ver