Anasayfa » Genel » Erkeklerin Güzeline Giden Telefon İletileri En İyileri

Erkeklerin Güzeline Giden Telefon İletileri En İyileri

Ziyaretçilerimiz bize sık bir biçimde erkeklerin güzeline giden telefon iletileri mevzusunda sual sormaktaydı. Bu içeriğimizle beraber erkeklerin güzeline giden telefon iletileri mevzusunda ayrıntılı bir biçimde dayanakçı olmuş olacağız. Aynı zamanda erkeklerin güzeline giden laflar, erkekleri tavlamak için neler yapmak gerekir? Bu cins mevzulara da değineceğiz.

Erkekler, bizlerin baş belası olsa da onlar olmadan bir yaşam sürdürmek daha doğrusu istekli bir aşk yaşamak çok ihtimalsiz diyebiliriz. Hoşlandığımız bireyi neşelendirmek, ona değerli olduğunu sezdirmek her zaman aranızdaki bağı çoğaldırır ve olağanüstü güçlendirir. Çünkü hoşlandığınıza karşı değer veren laflar söylemediğiniz taktirde çok sık müzakere eder ve işin sonunda ayrılığa maruz kalırsınız. Peki, erkeklerin güzeline giden telefon iletileri nelerdir? İşte sizlere birbirinden değişik telefon iletileri!

Erkeklerin Güzeline Giden Telefon İletileri

Erkeklerin Güzeline Giden Telefon İletileri Neler?

Erkeklerin her şey güzeline gider. Beğendiği şahıs tarafından değer verici laflar almak, ona karşı hislerinizi bütün ve net bir biçimde belirli etkeniz onun sizden kaçmasına değil gerçekten birbirinizi hoşlanmanıza neden olur. Aşk iletileri, erkek sevgiliye aşk iletileri, erkek sevgiliyi mutlu edecek iletiler ve çok daha aşırısı için altta yer alan lafları kullanın.

Çok yakışıklısın.Seninle konuşuyorken kendimden geçiyorum.Bana huzur veriyorsun.Her şeyim olmanı çok istiyorum.Hakikat bir prens nasıl olur diye sorsalar seni gösterirdim.Her söylediğin çok gülünç ve seninle fazla eğleniyorum.Kalbim senin olsun, sende benim.Bu hayat seni benden alırsa emin ol yaşayamam.Seninleyken her şeyin olacağına, hoş günler yaşayacağıma gerçekten inanıyorum.Hayatımda senden başka kimse olmasın.Sen benim her şeyime yetiyorsun.Seni öyle bir beğeniyorum ki şu an yanımda olsan sevgiye boğardım.Sana her gün daha çok aşık oluyorum.Aşk ne demek? Hepsini senden öğreniyorum.İyi ki varsın, iyi ki benimlesin.Hayatıma renk katıyorsun.Yaşadığımız aşk hakikat bir rüya gibi. Büyüleniyorum!Bana kendimi güvende hissettiriyorsun.Fotoğrafını gördükçe daha çok aşık oluyorum.Keşke hep birlikte olsak.Seninle birlikte olamadığım için çok trajiğim ama bunu çok istiyorum.Seninle her şeye varım.Şu an çok sarılmak istedim.Senin benden hoşlanıyor olman içimi kıpır kıpır ettiriyor.

Erkek Sevgiliye Aşk İletileri

Erkek sevgiliniz için onu mutlu etmek, değerli ve ilişkinizi daha da ileriye taşımak için altta yer alan mutluluk verici lafları kullanın. Her şeyin en iyisini biricik beğendiğiniz hak ediyorken niçin bu iletileri atmayasınız ki? Durmayın ve şimdi onu sevgiye boğun.

Tek ruh eşim sensin.Her anlamda bana iyi geliyorsun, iyi ki varsın.Kibar olduğun kadar çok cömertsin.Seninleyken kendimi Dünya ’nın en hoş bayanı seziyorum. Tabi sende benim için Dünya ’nın en hoş erkeğisin.Prensim benim.İyi ki tanıdım seni. İyi ki tanıştık seninle, ne tasam kaldı ne hastalığım. Bir defa daha seni hoşlandığımı söylemek istiyorum. Seni çok beğeniyorum!Ömrüm, ömrümü sana adamak istiyorum.Çok karizmatiksin işte bu surattan benim prensimsin.Karşımda hep nitelikli bir erkek var. Ne desen haz alıyorum!Bir gün böleceğiz fobisiyle yaşıyorum. Ama lütfen benden ayrılma.Süper olduğuna inanıyorum. Duruşun, hareketlerin ve bana attığın iletiler beni benden alıyor.Gıcıksın filan ama gerçekten seni çok beğeniyorum.Bebeğim benim.Çok yakışıklısın, dayanamıyorum.Kalbimin tek sahibi, hakikat prensim benim.

Erkekler Hangi Bayandan Sever?

Erkeklerin geneli maçodur fakat beğendiğine karşı her zaman iyi maksat, pak bir kalp besler. Beğendiğine karşı onu incitmekten, onu kırmaktan hep uzak dururlar. Bir erkeği suyuna gittiğiniz zaman sizin için yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Fakat aşkınızı çıkar üzerine değil her şeyinizi birlikte geçirecek, tüm sürenizi ona ayıracak biçimde tertip ediniz. Başka Bir Deyişle tüm zamanınız derken onu habersiz vazgeçmeyin, devamlı yeni mevzu açın ve eşi vakalarla onu donakaltın.

Bir erkek her zaman beğendiği şahsın sarih ve net olmasını ister. Dobra olacaksınız ki ona karşı neler sezdiğinizi her zaman sarih bir biçimde söyleyeceksiniz. Erkekler dobra bayanlar hep beğenirler. Kendinize güveniniz bütün olmalı, asla onun karşısında ufak düşmeyin. Düşmeyin derken de onu ezecek tavırlardan kaçının. Ona hatalarını söyleyerek dayanakçı olabileceğinizi, onunla hep beraber olabileceğinizi söyleyerek etkileyebilirsiniz. Bir erkek naçar kaldığında anda başındaki vakaları bir başkasına anlatmaktan çekinir. Fakat size çok güvenirse ve ona iyi geleceğinizi düşünürse vakaları size söylemekten asla çekinmez. Ona güven verin, onu iyi sezdirin ve değer verin. İşte hepsi bu kadar!

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 – 1 Şahıs Değerlendirdi!
Oy Ver