Anasayfa » Genel » Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası (Çok Etkili)

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası (Çok Etkili)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde erkeği çılgın divane aşık etme duası mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber ziyaretçilerimize erkeği çılgın divane aşık etmesi duası nedir? Sualinin yanıtını vereceğiz. Aynı zamanda birin kendine çılgın divane aşık etme duası mevzusunda da değişik bir duayı da paylaşmış olacağız.

Eflatuni bir aşk yaşamak Doğruten çok güç… Eflatuni aşıklar ne yapsalar karşısındaki şahsa kendilerini muhakkak edemezler veya muhakkak etseler de kendilerini erkeğe / bayana açıklama mevzusunda mesele yaşayabilirler. Ya Da aşıklar kendi aralarında pervasızlık, mesele, problemli bir ilişki yaşayabilirler. Şayet erkeği çılgın divane aşık etme duası arıyorsanız bu içeriğimizle beraber bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte sizlere ayrıntılı bir biçimde birini kendine çılgın divana aşık etmesi duası!

Erkeği Çılgın Divane Aşık Etme Duası

Erkeği Çılgın Divane Aşık Etme Duası

Sevgilinizle, eşinizle çok sık bir biçimde münakaşa ediyorsanız veya karşınızdaki şahsın size yeteri kadar alaka göstermediğini, yeteri kadar beğenmediğini ve değer vermediğini seziyorsanız Allah ’a ellerinizi açarak dua edebilirsiniz. Dualarınızın her birisi kabul olacaktır ve Allah sizleri asla geri çevirmeyecektir. Fakat erkeği çılgın divane aşık etme duası dahil tüm dualar için dua etmeye başlamadan evvel gönülden istemelisiniz ve duanızı gönülden, isteyerek okumalısınız. Aynı zamanda da abdestinizi almalısınız. Sezmediğiniz, gönülden istemediğiniz duaların kabul olması güç olacaktır. Yeniden bunu öğrenecek olan Allah ’tır fakat Allah gönülden istenen her şeyi kuluna verir.

Erkeği çılgın divane edecek dua olarak sizlere 2 değişik dua paylaşabiliriz. Bu duaları okuyarak eflatuni aşık olduğunuz şahısları etkileyebilir. Veya hoşlandığınız şahsın size karşı düşüncesiz davrandığını düşünüyorsanız okuyarak alaka, sevgi kazanmasını Allah ’tan dileyebilirsiniz.

İlk Dua Ya Vedud Duası

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud, Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde ’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel ’ahıretü hayrün kir minel ’ula. Ve lesevfe yu ’tıyke rabbüke feterda. Üzüntü yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı ’meti rabbike fehaddis.

İkinci Dua Ya Cami Duası

Bismillahirrahmanirrahim

Sebbihısme rabbikel ’a ’la. Elleziy haleka fesevva.Velleziy kaddere feheda. Velleziy ahrecelmer ’a. Fece ’alehu ğusaen ahva. Senukriüke fela tensa.İlla maşaallahü innehu ya ’lemülcehre ve ma yahfa. Ve nüyessirüke lil yüsra. Fezekkir in nefe ’atizzikra. Seyezzekkerü men yahşa. Ve yetecen nebühel ’eşka. Elleziy yaslennarel kübra. Sümme la yemütü fiyha ve la yahya. Kad efleha men tezekka.Ve zekeresme rabbihi fesalla. Bel tü ’sirunel hayateddünya. Vel ’ahıretü hayrün ve ebka. İnne haza lefissuhufel ’ula. Suhufi ibrahiyme ve musa.

Birini Kendine Çılgın Divane Aşık Etme Duası

Karşınızdaki şahsa ilgi duyuyorsanız fakat o size ilgi duymuyorsa Allah ’a ellerinizi açarak dua edebilirsiniz. Ettiğiniz duaların karşılığı her zaman vardır. Altta sizlere paylaştığımız Ya Mucib duasıyla birini kendine çılgın divane aşık etme mevzusunda Allah ’tan destek isteyebilirsiniz. Unutmayınız; ‘ ’Bu duaları gönülden isteyerek, sezerek okumanız ehemmiyetlidir. Boş yere, gönülsüz bir biçimde okumanız bir anlam ifade etmeyecektir. ’ ’

Bismillahirrahmanirrahim

Üzüntü neşrah kir sadrek. Ve vada ’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa ’na kir zikreke. Feinne me ’al ’usri yüsren. İnne me ’al ’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.

Duaları okumaya başlamadan evvel abdest almayı da netlikle unutmayınız. Bazı bilginler bu duaların Cuma günü, yatsı namazından sonra okunmasını önermektedir. Veya siz bu duaları 7 gün süresince rastgele bir sürede usunuza geldikçe okursanız yeniden Allah sizleri yanıtsız vazgeçmeyecektir.

Yıldırım Süratiyle Kabul Olan Dua içeriğimize de okuyabilirsiniz.

Oy Ver