Anasayfa » Yazılım » En İyi Kişisel Finans Uygulamaları

En İyi Kişisel Finans Uygulamaları

En İyi Şahsi Finans Uygulamaları: İnsanlar, günümüzde uslu telefonlarını bir günde en az 50 kere hakimiyet etmektedir. İletiler, e postalar, hava gidişatı, çağrılar vb. bir çok şeye bakmaktadır.  Son zamanlarda popüler olan uygulama mevzularından bir tanesi de şahsi finans mevzulu uygulamalar. Uslu telefonunuz mali gidişatınızı izlemenize takviyeci olabilir. Parayı idaremek, bütçeye ayak uydurmak ve yatırım kararlarını almak dahil, bugünkü şahsi finans uygulamaları ile yapılabilecek pek çok şey vardır.  2017 için en iyi şahsi finans uygulamalarının bu listesiyle bütçe takibinizi ve şahsi finans kumpasınızı sağlayabilirsiniz.

En İyi Şahsi Finans Uygulamaları

Şahsi finansman yönetimi stresli olabilir. Ancak, bir dizi uygulama ile bunu reelleştirmek oldukça kolay. Bu uslu telefon uygulamaları giderlerinizi izlemenize ve çok fazla para tasarrufu yapmanız mevzusunda size takviyeci olur.

Mint

En çok kullanılan şahsi finans uygulaması olan Mint, banka hesaplarından ve kredi kartlarından talebe kredilerine kadar tüm finansmanlarınıza hakikat zamanlı ve noksansız bir tablo hazırlamanızı sağlar. Otomatik olarak tüketmelerinizi izler, kategorilere ayırır ve bütçe limitinize yanaştığınızda sizi uyarır. Hatta uygulama içinde özel tasarruf teklifleri isteyebilirsiniz.

Level Money

Level Money, kendisini “mobil para sayacı” olarak adlandırır. Uygulamayı banka hesabınıza bağladığınızda, otomatik olarak kazancınızı ve yinelenen faturalarınızı hesaplar ve ardından günlük, haftalık ve aylık tüketmelerinizin ne olacağını önerir. Ayrıca, her ay tasarruf etkeniz gereken meblağı; kazanç ve aylık bütçenizden çıkarır. Bir otomatik kaydetme ölçüyü de ayarlayabilir ve bütçenizden tüketilmemiş olan tüm nakit paraları tasarruf hesabınıza devredersiniz. Tüketmelerini hakikat zamanlı olarak izler; böylece tükettiğiniz şeyi ve belli bir vakit içinde ne kadar harcayabileceğinizi kolayca görebilirsiniz.

Digit

Otomatik olarak kazancınızı ve tüketme kumpasınızı tarar ve kesinlikle ihtiyaç duymayacağını düşündüğü ufak bir tasarruf ölçüsünü idarediği ayrı bir hesaba aktarır. O parayı, bu tasarruf hesabından istediğiniz zaman sürükleyebilirsiniz. 

Credit Karma

Fiyatsız kredi puanı ve rapor sunmanın yanısıra Credit Karma, kullanıcıların kredi kartı ve banka hesaplarıyla irtibat kurarak tüketme modellerini izlemelerine imkân tanır. Bu bilgilere dayanarak, Credit Karma, daha iyi kredi kartı ya da finansmanınızı daha da artırabilecek kredi önerileri önermektedir. Dünya çapında 32 milyondan fazla kullanıcısı var.

Goodbudget

Goodbudget ile kullanıcılar bütçelerinin her bir kategorisi için “zarflar” oluşturabilirler. Market, erişim, alışveriş vb. Değişik uygulamalar kadar sofistike olmayabilir, ancak Goodbudget bütçenizi sadeleştirmek ve tüketmelerinizi Doğruten disiplinli yakalamak için kolay bir yol sunar.

Wally

Wally, tüketmeleri ayrı kategorilere ayırırken günlük, haftalık veya aylık tükettiğiniz ölçüyü görebilirsiniz. Uygulamayla alakalı en iyi yanı fişlerinizi taramanıza izin veriyor ve satın alma operasyonunuzun tüm ayrıntılarını otomatik olarak giriyor olması. Bu biçimde, kullanıcılar tüm fişleri kaydetmek için, tüketmelerinin her ayrıntısını yazmak için uğraşması gerekmiyor.

En İyi Şahsi Finans ve Bütçe Yönetimi Uygulamaları

Listemizde yer alan şahsi finans ve bütçe yönetimi mevzulu uygulamalar işinize yarayacaktır. Ayrıca sizin de önerdiğiniz uygulamalar varsa lütfen yorum kısmından bildirin.

Oy Ver