Anasayfa » Rehber » Disney Plus Televizyona Nasıl Yüklenir? (Kolay Yöntem)

Disney Plus Televizyona Nasıl Yüklenir? (Kolay Yöntem)

Disney Plus televizyona nasıl yüklenir? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Disney+ ’a kaydettiktan sonra, Star Wars ve Marvel dahil olmak üzere tüm Disney markalarının içeriklerinin sevincini çıkarabilirsiniz. Tüm bu içeriklere uygun bir maliyetle ve reklam kesintisi olmadan erişebilirsiniz!

Disney+ azası olarak, sundukları tüm harika içeriklere ulaşabildiğim için coşkuluyum. Star Wars ve Marvel ’dan olağan Pixar filmlerine ve daha aşırısına kadar her şeyle, bu popüler yayın platformunda herkes için bir şeyler var. Ve en iyisi de ben gözde dizilerimi izlerken reklam ya da kesinti yok. Peki, Disney Plus televizyona nasıl yüklenir? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Disney Plus Televizyona Nasıl Yüklenir?

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, Disney ’in dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına milyonlarca saatlik içerik sunan tertemiz bir yayın hizmetidir. Tonlarca özel gösteri, film ve daha aşırısı ile Disney Plus ’ta herkes için bir şeyler var.

İster aile arkadaşı animasyon filmleri, ister aksiyon dolu süper kahraman öyküleri, ister tırnak yedirten TV dizileri arıyor olun, Disney Plus ’ta hepsi var. The Mandalorian ve High School Musical: The Musical: The Series gibi imal safhasında olan veya yakında yayınlanması tasarlanan pek çok orijinal dizi ile bugün üye olmak için pek çok sebebiniz var.

Disney Plus Ne Kadar İnternet Yer?

Peki Disney+ ne kadar internet kullanıyor? Ne yazık ki bu sualin kesin bir yanıtı yok. İnternet süratleri konumunuz, sağlayıcınız ve aygıtınız gibi etkenlere bağlı olarak büyük miktarda değişebilir. Bazı varsayımlar Disney+ ’tan içerik izlemek için en az 10 Mbps indirme süratine lüzumunuz olduğunu öne sürerken, değişikleri 25 Mbps veya daha yüksek bir sürat gerektirebileceğini iddia ediyor.

Disney Plus Televizyona Nasıl Yüklenir?

Disney Plus televizyona yükleme mevzusunda Doğru adımları uygulayarak Disney Plus ’ı televizyonunuzda meselesiz izleyebilirsiniz. Disney Plus televizyona nasıl yüklenir? Dileyenlere birkaç kolay ipucu ve püf noktası.

Uygulamayı edinin ve hesabınızı oluşturun: Yapmak isteyeceğiniz ilk şey, App Store veya Google Play Store ’dan Disney Plus uygulamasını indirmektir. Hangi platformu kullanmayı seçim ediyorsanız yüklendikten sonra, bir hesap oluşturmak ve izlemeye başlamak için istemleri takip etkeniz yeterlidir. Ayarlarınızı ve seçimlerinizi yapın: Hesabınızı oluşturduktan sonra, Disney Plus ile muhtemel olan en iyi tecrübeyi yaşadığınızdan emin olmak için yapabileceğiniz birkaç minik farklılık vardır. Misalin, hizmeti aynı anda birden fazla aygıtta kullanmak istiyorsanız – misalin TV ’niz ve dizüstü bilgisayarınız gibi – Hesap Ayarlarınıza gidin ve “Çok Bireyli Seans Açma” özelliğini faalleştirin. Bu, birden fazla kullanıcının aynı hesaba aynı anda ulaşmasına imkân tanıyacak ve ailedeki herkesin her seferinde hesaplar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan en beğendikleri gösterilere ve filmlere ulaşmasını sağlayacaktır. Aile Paylaşımı özelliklerinden faydalanın: Konutunuzda Disney Plus ’a ulaşması gereken başka azalar varsa, ayrıca hizmette yerleşik olarak bulunan Aile Paylaşımı özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Disney Plus, aile grubunuzdaki en fazla yedi azanın içerik paylaşmasına izin verir ve çocuklu olanlar için bazı çocuk arkadaşı alternatifler dahi vardır. Misalin, her azayla ilişkili ebeveyn hakimiyeti seviyelerini ayarlayabilirsiniz, böylece daha genç kullanıcılar sadece yaşlarına uygun içeriğe ulaşabilir. TV ’nizde veya Chromecast aracılığıyla izleyin: Bir Hayli şahıs en beğendiği dizi ve filmleri büyük ekranda izlemeyi seçim eder, bu sebeple Disney Plus ’ı televizyonunuzda nasıl izleyeceğinizi öğrenmek ehemmiyetlidir! En kolay yol, Doğrudan televizyonunuzdaki bir HDMI girişine takılan bir Google Chromecast dongle kullanmaktır. Uygulamayı iTunes veya Google Play ’den indirmeniz yeterlidirchromecast ’inizi takın ve izlemeye başlayın! Chromecast ’iniz yoksa, Disney Plus ’ı TV ’nizde izlemek için Roku veya Apple TV gibi makineleri de kullanabilirsiniz. En iyi filmler ve diziler için zaman ayırın: Elbette Disney Plus ’ta bu kadar çok harika içerik varken, nereden başlayacağınızı veya ailenizin değişik aboneleri için en iyisinin hangisi olduğunu öğrenmek güç olabilir. Neyse ki, The Goofy Movie gibi olağan filmlerden Lady and the Tramp gibi yeni gözdelere kadar pek çok harika alternatif var. İster ailece izleyebileceğiniz cümbüşlü bir şeyler arıyor olun, ister tek başınıza nitelikli bir zaman geçirmek istiyor olun, bu popüler yayın hizmetinde her zaman sevincini çıkarabileceğiniz harika bir şeyler bulabilirsiniz.

Disney Plus Televizyona Yükleme

Bu rehberde, en beğendiğiniz Disney filmlerini ve gösterilerini Doğrudan TV ’nizde nasıl kolayca kuracağınızı ve yayınlamaya başlayacağınızı göstereceğiz.

Öncelikle, TV ’nizin internete bağlı olduğundan emin olmanız gerekir. Bu, modelinize bağlı olarak kablolu ya da kablosuz irtibat yoluyla yapılabilir. Ayrıca, televizyonunuzu çevrimiçi olarak kurmak için rastgele bir özel yönerge olup olmadığını televizyonunuzun üreticisine danışmak isteyebilirsiniz. Ardından, aygıtınız için alakalı uygulama mağazasından Disney Plus uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Bu genellikle “Video” veya “TV ve Video”. Uygulamayı indirip bir hesap oluşturduktan sonra, Disney Plus ’ı TV ’nize yüklemek için ekrandaki direktifleri izlemeniz yeterlidir.

Ve hepsi bu kadar! Disney Plus ile oturma odanızın konforunda suratlarca Disney filminin ve TV gösterisinin sevincini çıkarabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Bugün izlemeye başlayın!

Disney Junior – İzle! Nedir? Fiyatlı Mi? içeriğimize göz atın.

Oy Ver