Anasayfa » Rehber » Anime Yapma Sitesi (Yeni ve Popüler Olan)

Anime Yapma Sitesi (Yeni ve Popüler Olan)

Anime yapma sitesi mevzusunda sık sual alıyoruz. Bir anime yapmak istiyorsanız, en iyi yol animasyon yazılımı kullanmaktır. Kendi animasyon serinizi oluşturmanıza dayanakçı olabilecek bir hayli değişik animasyon yazılımı cinsi vardır. İşte sizlere anime yapma sitesi ve anime yapma programları!

İlk olarak, bir storyboard ’a gereksiniminiz olacak. Bu temelde, animenizin akışını tasarılamanıza ve hangi çekimlerin kullanılacağını tanımlamanıza dayanakçı olan senaryonuzun görsel bir temsilidir. Pek çok insan bunun için özel bir yazılım kullanıyor, ancak seçim ederseniz bunu kağıt üzerinde yapmak da muhtemel. Daha sonra, şahsiyetlerin iyi ve asılcı görünecek biçimde hareket etmesine dayanakçı olabilecek bir animatöre gereksiniminiz olacak. Animatör dediğimizse animasyon programıdır. Anime yapma sitesi olarak kullanabileceğiniz siteler haricinde animasyon yapma programlarını da sizlere aktaracağız.

Anime Yapma Sitesi

Anime Yapma Sitesi

Anime yapma sitesiyle anime kişiliklere olan hayranlığınızı net bir biçimde kavrayabiliyoruz. Fakat siz bir anime hayranı mısınız? Yoksa anime yapmak mı istiyorsunuz? Beğendiğiniz kahramanlara daha yakın olmak için anime yapma sitelerinden yararlanın. Kendi anime kişiliğinizi oluşturabilmenizi için birkaç 7 anime kişilik yapma sitesi hisseleştik.

Kripko: Henüz yayında olmayan bir anime yapma sitesi fakat Youtube videoları anime şahsiyetlerin nasıl oluşturulabileceği mevzusunda bazı bilgilere yer veriyor. İnternetten anime kişilik oluşturucu olarak incelediğinizde yakında karşınıza sık bir biçimde çıkacak olan Kripko, profesyoneller için anime şahsiyeti oluşturabilen bir sitedir. Girls Moe: Belki de anime kişilik oluşturucu olarak kullanılan en iyi anime yapma sitesidir. Çevrimiçi bir biçimde anime yapmanıza imkân sağlar ve tüm kontrolü size verir. Her ne kadar kızlara müteveccih bir anime yapma sitesi olsa da site içerisinde 4 değişik model bulunmaktadır. Gelişmiş mod ile anime şahsiyetlerini daha duyarlı bir biçimde oluşturabilirsiniz. Face Your Manga: Bu internet sitesi bütün beden avatarı oluşturmak için kullanılmaktadır. Şahsiyetinize kir, yara veya doğum kiri verebilirsiniz. Fiyatsız bir biçimde kullanabilir ve daha sonrasında yaptığınız manga kişilikleri yazdırarak konutunuza sevk edilmesini sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada profil fotoğraflarınızda fiyatsız çıkartmalar olarak ta değişik avantajları kapsamaktadır. My Blue Robot: İnanılmaz bir özelliğe sahip olan My Blue Robot, enteresan ve değişik neticeler verebilir. Kişilikleri tamamen kendiniz özelleştirmektesiniz. Gözlerden tutun, dudaklara ve kıyafetlere kadar her biçim kullanabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz anime kişilikleri Facebook, Instagram veya Twitter ’da kullanmayı unutmayın. Portrait Ullustration Maker: Kendi anime kişiliğinizi ve avatarınızı oluşturmak için kolay ve gizeme dışı bir anime yapma sitesidir. Sıfırdan bir anime şahsiyeti oluşturabilir ve bunu yaparken fiyat ödemezsiniz. Dilerseniz yeni bir anime kişiliğini oluşturmak için gayret göstermek yerine randomizer ile gelişigüzel bir kişilik oluşturabilirsiniz. Custom Anime: Kolay fakat uslu bir anime yapma sitesidir. İstediğinizi bulma mevzusunda bu internet sitesi size avatar oluşturmak için serbestlik verir. Beden biçiminden, sakala veya sakalın rengine tamamen hürsünüz.

Animasyon Yapma Programları

Animasyon üretim programları eşsiz ve enteresan animasyonlar oluşturmak için harika bir yoldur. Kolay kare kare tertip edicilerden daha karışık 3D ve hareket tutma taşıtlarına kadar bir hayli değişik cinste animasyon yapma programı mevcuttur.

İster kolay animasyonlu GIF ’ler ister karışık 3D animasyonlar oluşturmakla ilgileniyor olun, gereksinimlerinize uygun bir animasyon üretim programı kesinlikle vardır. Bazı popüler alternatifler arasında Toon Boom Harmony, Anime Studio Pro, Adobe After Effects, Blender ve Autodesk Maya bulunmaktadır. Kendi orijinal animasyonlarınızı yaratmak istiyorsanız, bu harika animasyon üretim programlarından kimilerine göz attığınızdan emin olun!

Anime Nasıl Yapılır?

Nasıl anime yapılacağını bilmekle ilgileniyorsanız, öğrenmeniz gereken birkaç şey var. Her şeyden evvel anime, çizgi sanatı ve renk dahil olmak üzere birkaç değişik unsur kullanılarak yapılır. Bir animatörün çizgi sanatını oluşturmak için bir çizim tableti kullanabilir veya her kareyi kağıda elle çizebilir. Animasyonun rengi muhtelif yazılım programları kullanılarak oluşturulabilir veya elle de çizilebilir.

Animasyonun temel unsurları bitirildikten sonra, müzik ve ses efektleri gibi öbür ehemmiyetli şeylerin ilave edilmesi gerekir. Bir Hayli animatör, animasyonlarına seslendirme de dahil etmeyi beğenir; bu, oyuncu çağrıları yoluyla veya Doğrudan profesyonel seslendirme sanatçılarını işe alarak yapılabilir.

Bir iş yapmak için bir hayli değişik adım vardır anime yaratmanın dışında, ancak animeyi beğeniyorsanız ve animasyon isteğiniz varsa, bu sizin için muhteşem bir kariyer yolu olabilir.

Resmi Animeye Çevirme içeriğimize göz atmayı unutmayın.

Oy Ver