Anasayfa » Rehber » Disney Junior – İzle! Nedir? Ücretli Mi? (NET CEVAP)

Disney Junior – İzle! Nedir? Ücretli Mi? (NET CEVAP)

Disney Junior mevzusunda sık sual alıyoruz. Disney Junior her yaştan çocuk için harika bir kanaldır. Hem cümbüşlü hem de eğitici gösteriler, oyunlar ve daha aşırısını sunar. İster renkleri yeni bilmeye başlayan bir çocuk ister kendi başına okumaya başlamaya hazır daha büyük bir çocuk olun, Disney Junior ’da sizin için bir şeyler var!

Minik çocuklarınızla beraber hoşlanarak izleyeceğiniz harika programlar arıyorsanız, “Sofia the First” veya “Mickey Mouse Clubhouse” gibi sıradanlardan kimilerine göz atın. Ayrıca “Vampirina” veya “PJ Masks” gibi yeni gözdeleri de sınayabilirsiniz Disney Junior ’da bulunan muhteşem reyin serisini de unutmayın. Çocuklarınızı eğlendirecek bir reyin kesinlikle vardır. Peki, Disney Junior nedir? Nasıl izlenir? İşte sizlere Disney Junior izleme!

Disney Junior Nedir?

Disney Junior Nedir?

Disney Junior, 8 yaşın altındaki çocuklara müteveccih bir televizyon kanalıdır. Mickey Mouse Clubhouse ve Doc McStuffins gibi popüler Disney programlarının yanı gizeme The Lion Guard gibi canlı aksiyon dizilerini de kapsar.

Eşsiz program dizisi ve sıhhatli aile cümbüşüne odaklanan Disney Junior, çocukları için nitelikli izleme alternatifleri arayan ebeveynler için harikulade bir tercihtir. İster Sofia the First ’şan bir kısmıyla gününüzü sonlandırıyor olun, ister mektepten sonra Jake and the Never Land Pirates ile rahatlıyor olun, Disney Junior ’da her zaman izleyecek cümbüşlü bir şeyler vardır!

Sıhhatli aile cümbüşüne odaklanmasıyla, çocukları için yüksek nitelikli program alternatifleri arayan ebeveynler için gözde bir alternatif haline gelmiştir. İster Sofia the First ’şan bir kısmının tadını çıkarın, ister mektepten sonra Jake and the Never Land Pirates ’ı izleyin.

Disney Junior Fiyatlı Mi?

Disney Junior, The Walt Disney Company ’ye aittir ve fiyatlı üyelik ile izlenebilir. Özellikle 2-8 yaş arası çocuklar için planlanan kanal, Doc McStuffins ve Sofia the First gibi popüler dizilerin yanı gizeme Peter Pan ve Dumbo gibi olağan filmler de dahil olmak üzere çok muhtelif animasyon ve canlı aksiyon programları sunmaktadır.

Disney Junior izlemek için Disney+ veya diğer ismiyle Disney Plus azalığına sahip olmanız gerekir. Disney Plus yalnızca Disney Junior değil National Geographic dahil Marvel, Pixar gibi bir çok değişik film imallerini de sizlere aylık üyelik fiyatıyla izleme uğrunu sunar.

Disney Junior Ne Kadar?

Disney+, Frozen, The Incredibles, Star Wars: The Last Jedi ve daha bir hayli popüler film ve dizinin arttaki firma olan Disney ’in tertemiz bir yayın hizmetidir.

Disney+ ile tüm gözde içeriklerinizi tek bir yerden izleyebileceksiniz. İster gişe rekorları kıran en yeni filmleri izleyin, ister tüm bir dizi sezonunu tek bir oturuşta izleyin, Disney+ ’ta herkes için bir şeyler var. Ayrıca, tüm zamanların olağan Disney gözdelerinden kimilerinin neşesini dahi çıkarabilirsiniz!

Disney Junior aylık fiyatı: 34,99 TL Disney Junior senelik fiyatı: 649,90 TL

Disney Junior satın almak için linki kullanabilirsiniz.

Disney Plus İstanbul – İzle! Nedir? Abonelik içeriğimize de göz atmayı unutmayın.

Oy Ver