Anasayfa » Rehber » Disney Plus İstanbul – İzle! Nedir? Üyelik (NET BİLGİ)

Disney Plus İstanbul – İzle! Nedir? Üyelik (NET BİLGİ)

Disney Plus İstanbul konusunda sık soru alıyoruz. Disney filmlerini seviyorsanız, Disney+ ’a bayılacaksınız. Disney ’in bu yeni yayın hizmeti, özel içerikler ve orijinal gösterilerin yanı sıra en sevdiğiniz klasik ve yeni üretimlere sınırsız erişim sunuyor. İster prenseslerin ister süper kahramanların hayranı olun, Disney+ ’da herkes için bir şeyler var.

Disney+, Disney ile ilgili her şeyin hayranları için nihai hedeftir. Bu yeni yayın hizmetiyle, suratlarca sevilen klasik ve yeni filmin yanı sıra başka hiçbir yerde bulamayacağınız tonlarca özel içeriğe sınırsız erişim elde edersiniz. Ayrıca, Marvel ’s The Falcon And The Winter Soldier ve Monsters At Work gibi orijinal dizileriyle – yanaşan canlı aksiyon Star Wars dizisinden bahsetmeye bile gerek yok. Peki, Disney Plus İstanbul ve Disney Plus izleme nasıl oluyor? İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla Disney Plus Üyeliği!

Disney Plus İstanbul

Disney Plus İstanbul Nedir?

Disney Plus İstanbul, Disney ’in orijinal TV dizilerinden klasik filmlere ve çocuk programlarına kadar her şeyi sunan yeni bir yayın hizmetidir. Bu kadar çok içerikle, Disney ’e dair her şey için nihai kaynak! Etkileyici bir içerik kütüphanesi, yüksek kaliteli görseller ve çevrimdışı izleme için içerik indirme gibi sezgisel özelliklerle Disney Plus, süratle en popüler yayın hizmetlerinden biri haline geliyor.

Disney Plus ailenizin her azasi için bir şeyler sunuyor. Iron Man ve Kaptan Amerika gibi kişiliklerle aksiyon dolu süper kahraman serüvenlerinden animasyon klasiklerine oyuncak Hikayesi ve Aslan Kral gibi, Disney Plus ’ta herkes için bir şeyler var. Ayrıca, Star Wars hayranıysanız, Disney Plus efsanevi bilim kurgu serisinden geniş bir film ve TV gösteriyi koleksiyonuna sahiptir. Marvel ’dan Pixar ’a, Disney şemsiyesi altındaki her film stüdyosu bu yayın hizmetinde temsil ediliyor.

Ancak Disney Plus ’ı diğer yayın hizmetlerinden ayıran şey, yüksek kaliteli görselleridir. 4K Ultra HD ve HDR10+ gibi en son teknolojileri kullanan her film ve dizi, her zamankinden daha Doğruçi görünüyor. Birden fazla cihazda eşzamanlı akış desteği sayesinde, en sevdiğiniz filmleri ve dizileri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Parmaklarınızın ucunda bulunan suratlarca film ve TV gösteriyi ile Disney Plus ’ta izleyebileceklerinizin sınırı yok. Ve her ay ilave edilen yeni içeriklerle, her zaman izleyecek yeni ve coşku verici bir şeyler vardır.

Disney Plus ’da bazı öne çıkan içerikler aşağıdaki gibidir:

Shang-Chi ve On Millete Efsanesi Eternals Avengers: Endgame Captain Marvel Black Widow Hawkeye Free Guy The King ’s Suit Büyük Kurtarış Gordon Ramsay National Geographic belgeselleri ve dizileri Disney ve Pixar ’ın ‘Soul ’ ve ‘Luka ’ gibi 100 ’den fazla animasyon filmi How I Met Your Mother, The Simpsons, The Walking Dead ve Lost gibi ikonikleşen diziler Kaçış Disney Channel çizgi dizisi Pam & Tommy How I Met Your Father The Dropout The Kardashians

Disney Plus Üyelik Fiyati 2023

Disney Plus ’a mı kaydolmak istiyorsunuz? O zaman muhtemelen üyelik fiyatinin ne olduğunu merak ediyorsunuzdur. İyi haber – tamamen uygun fiyatlı! İşte değişik tabakaların ve içerdiklerinin süratli bir dökümü:

Disney Plus aylık fiyati: 34,99 TL Disney Plus senelik fiyati: 649,90 TL

Disney Plus Üyelik İptali içeriğimize göz atmayı unutmayın.

Oy Ver