Anasayfa » Genel » Disney Plus Kore Dizileri Önerisi 2022

Disney Plus Kore Dizileri Önerisi 2022

Disney Plus Kore dizileri, Disney Plus en iyi kore dizileri, Disney Plus ’ta kore dizileri var mı? Biçiminde bizlere çok fazla sual gelmektedir. Bizlerde ziyaretçilerimize Disney Plus Kore Dizisi teklifi isimli bir içerik oluşturarak Disney Plus ’taki Kore Dizileri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Şayet Disney+ Kore dizileri mevzusunda desteğe gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere destekçi olabilir.

Disney Plus ’ta Kore Dizileri Var Mı?

Disney+ uygulamasında Kore dizileri mevcuttur. Asya ’da en çok izlenen dizi ve gösterilerden tutun bir çok Kore içeriğini Disney Plus ’ta bulabilirsiniz.

Bilgi: Disney Plus Kore dizilerini izlemek istiyorsanız Disney+ uygulamasına aza olmanız gerekir. Şayet aza olmak isterseniz Disney Plus resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney+ ’ya geçen sene ve bu sene dahil edilen Kore içerikleri hakikatinde çok fazla sancılı bir süreçten geçti diyebiliriz. Disney+ ’da her geçen Kore dizileri için yeni detaylar paylaşılıyorken 2022 seneyi içerisinde Disney+ ’nın 12 değişik Kore dizisiyle uyuşması bekleniyor. Yakında çıkacak olan Kore dizileri ve bir yeni lisanslı gösteriyi paylaşması beklenen Disney Plus ’da kore dizileri izlemek istiyorsanız alttaki Disney Plus Kore dizisi tekliflerine göz atabilirsiniz.

Disney Plus Kore Dizileri

Geçen sene bir çok Asyalı firma ile uyuşma yapan Disney+, 50 ’den fazla Asya orjinaline yeşil ışık yakmış gidişatta. Geçtiğimiz aylarda Disney Plus ‘ ’Grid, Snowdrop, Rookie Cops, Outrun By Running Man ve Blackpink: The Movie ’ ’ isimli içeriklerin haberini verdi. Disney Plus ’ın en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan SnowDrop aynı zamanda Asya pazarında en çok izlenen 5 reyin arasında yer almaktadır.

Disney Plus ’daki Kore Dizilerinin Listesi

Grid Snowdrop Rookie Cops Outrun By Running Man Blackpink: The Movie disney plus kore dizileri

SnowDrop Disney+ Kore Dizileri Hakkında Kısa Bilgi

Disney Plus ’un beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Snowdrop ’un Korece yazılışı 설강화, Hanca yazılışı ise 雪降花 bu biçimdedir. Başrollerinde Jung Hae – In ve Jisoo ’nun bulunduğu dizi de aynı zamanda Yoo In-na, Jans Seung-Jo, Yoon Se-ah, Kim Hye Yoon, Jung Yoo-Jin gibi adlarda bulunmaktadır. Güney Kore televizyon dizisi olan Snowdrop dizisi her cumartesi ve Pazar günü JTBC isimli kanalda yayınlanmıştır. Şu anda ise yalnızca Disney+ üzerinden izlenebilmektedir. Disney+ Türkiye uygulamasında Snowdrop ’u göreöğrenmeniz şu an için olanaksız olabilir fakat VPN sayesinde tüm içerikleri izleyebilir ve göreöğrenirsiniz.

Cins – Romantizm, Kara espri, Tarih, Gerilim, Aksiyon Yazar – Yoo Hyun-mi Senaryocu – Yoo Hyun-mi Rejisör – Jo Hyun-tak Başrol – Jung Hae-in, Jisoo, Yoo In-na, Jang Seung-jo , Yoon Se-ah, Kim Hye-yoon, Jung Yoo-jin Sezon rakamı – 1 Bölüm rakamı – 16

Grid

Rejisörü Lee Khan olan Grid isimli dizinin senaryosu Lee Soo Yeon ’a aittir. IMDb puanı 6,6 dizinin bölüm rakamı 10 ’dur. Aynı zamanda Grid isimli kore filmi 2022 imali bir filmdir. İlk gösterim tarihi 16 Şubat 2022 tarihidir ve dizinin cinsi gerilim, bilim kurgu üzerinedir.

Grid Dizisi Oyuncuları

Lee Si Young Kim Ma Nok Kim Sae Ha Jung Sae – Byeok Song Eo- Jin Jans So Yeon

Rookie Cops

Kore Milli Polis Üniversitesi ’ndeki 2 talebe, polis olmaya çalışır ve dizi de yaşama dair tüm cazibeler, travmalar ve güçlükler ele alınır. Erişkinliğe adımını atan 2 talebe yerleşke içerisinde kendi romantizmini bulmaya kadar giderler. İki talebe de birbirinden değişiktir ve yaşadığı güçlükler keder vericidir.

Outrun By Running Man

Mucizevi adlarla karşımıza çıkan Outrun By Runnig Man dizisinde Kim Jong Kook, HaHa, Jee Seok Jin, Song Ji Hyo ve Yang Se Chan gibi adlar yer almaktadır. Rekabeti seviyorsanız ve rekabete dayalı dizilerden beğeniyorsanız bütün de size göre olan bir Kore filmi diyebiliriz.

Blackpink: The Movie

Dünya ’nın 4 bir yanından büyük bir sevgiyle karşılanan dizi devasa bir çıkışla herkesin gönlünde yer edindi. Grup abonelerinin yaşamına odaklanılan dizi de Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa ’nın yaşamına dair meçhul hakikatler ortaya çıkıyor.

Disney Plus ’a Gelen ve Gelmesi Beklenen Kore Dizileri

Big Mouth The Zone: Survival Mission Crazy Love

Disney+ ’daki her içeriğe Türkiye ’den erişemeyebiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle bazı içerikler Türkiye ’de bulunmuyor. Disney Plus ’daki tüm içeriklere göz atmak ve izlemek isterseniz Disney+ için oluşturulan VPN ’leri kullanmanız gerekiyor. Netflix ’de de aynı mesele mevcuttu ve Disney+ uygulamasında da tüm içerikleri görüntüleyebilmek için yeniden VPN kullanılması gerekiyor. Şayet Disney Plus için fiyatsız VPN ’leri arıyorsanız bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus VPN isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver