Anasayfa » Genel » Disney Plus Hisse Senedi Fiyatı 2022

Disney Plus Hisse Senedi Fiyatı 2022

Disney Plus pay tahvili maliyeti, Disney Plus borsa bedeli gibi balakalara gereksinimi olan ziyaretçilerimizin merakını giderebilecek ayrıntılı içeriğimizdir. Walt Disney, dünyanın pek çok farklı ülkesinde olduğu gibi Türkiye ’de de Disney Plus ’ın açılışını yaptı. Disney Plus alt yapısı ve kütüphanesindeki dizi – film ve belgesellerle daha ilk haftadan kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Peki ama Disney Plus pay tahvili maliyeti ne kadar? Bu sualin cevabını sizin için inceledik.

Disney Plus Nedir

Disney Plus online olarak video izlemenize, film ve belgesellerin tadını çıkarmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu mevzuda dünyanın en büyüğü olarak kabul edilen Netflix ’deri sonra en fazla yatırım yapılan ve ön tasarıya çıkan video platformu olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Süratli bir biçimde aza olarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Disney plus bünyesinde, Pixar, Star Wars ve Marvel ’inde içinde bulunduğu pek çok üretim lisanslı olarak bulunur. Dizilerde farklı cinsleri, çok muhtelif belgeselleri, başka rastgele bir platformda göremeyeceğiniz imalleri Disney Plus ile izlemek  muhtemel olmaktadır.

disney plus pay tahvili

Disney Plus Borsa Bedeli

Disney Plus, New York Menkul Değerler Borsası NYSEde Walt Disney Company adı ile operasyon görmektedir. Özellikle pandemi yarıyılında Walt Disney cümbüş sektörünün geriye Doğru yaptığı hareketten negatif olarak etkilenmiştir. Bu sebeple Disney ’in pay kıymetinin biraz geriye Doğru hareket yaptığını da belirtmek son derece ehemmiyetlidir. Kısaca sizin için Walt Disney Plus pay bonoları maliyetlerini şu biçimde özetlemek muhtemel olmaktadır. Burada yer alan balakaların dolar türünden olduğunu da anımsatmak isteriz.

Disney Plus Pay Seneti Maliyeti Ne Kadar Oldu

Evvelki Kapanış: 94,34 Gün Aralığı: 93,57 – 95,45 burada yer alan sayılar investing adresinden alınmıştır Kazanç: 76,62B Açılış: 95,01 52 Hafta: 93,1 – 187,58 Pay B. Kar: 1,48 Hacim: 7.394.859 Piyasa Bedeli: 171,18B Temettü: Bilinmiyor 3 Aylık Vasati Hacim: 12.681.106 Maliyet /Kazanç Oranı: 63,78 Beta: 1,22

1 Senelik Başkalaşım: -45,28% Biraz evvel altını çizdiğimiz koronavirüsün cümbüş sektörüne yaptığı tesiri buradan görmek olasıdır.

Tedavüldeki Pay: 1.821.483.742

Balaka: Disney ’in pay bonolarını canlı bir biçimde izlemek ve balaka almak için Investing‘i kullanabilirsiniz.

Sonraki Hasılat Tarihi: 09 Ağustos – İnvesting adresine göre bir vakit daha Walt Disney paylarının alt Doğru hareketinin devam edeceği ön görülmektedir. Burada yer alana balakaların yalnızca vasati sayılar olduğunu ve rastgele bir yatırım önerisi kaliteyi taşımadığını da belirtmek istiyoruz.

Disney Plus Aza Ol

Walt Disney, hemen hemen tüm platformlarında olduğu gibi Disney Plus ’ta da son derece kullanışlı bir ara suratla karşılıyor bizi. Bu sebeple Disney Plus ’a aza olmak için yalnızca resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza çıkan ekrandan aza ol alternatifini tıklayarak son derece basit bir biçimde aza olmanız da muhtemel olmaktadır. Aynı zamanda Disney Plus ’a aza olmak isterseniz de senelik azalıkta indirim kazanacağınızı unutmayın. Yalnızca Disney + da bulunan onlarca farklı yapıtı da son derece rahat bir biçimde izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus borsa bedeli, Disney Plus borsa maliyeti, Disney Plus payları, Disney Plus pay tahvili maliyeti gibi başlıklarda balaka vermiş olduk. Değişik bir içeriğimiz olan Disney Plus Kore Dizileri isimli içeriğimizi okumayı unutmayın.

Oy Ver