Anasayfa » Genel » Disney Plus PC İndirme Linki 2022

Disney Plus PC İndirme Linki 2022

Disney Plus PC indirme, Disney Plus bilgisayara nasıl indirilir?, Disney Plus PC Download gibi başlıklarda desteğe lüzumu olan ziyaretçilerimize sunduğumuz ayrıntılı içeriğimizdir. Disney Plus, son yarıyıllarda ismini sıkça dinlediğimiz online video platformları arasında yer almaktadır. Walt Disney tarafından planlanan ve tüm Disney imallerinin izlenmesini sağlayan Disney Plus, hemen hemen tüm makineler tarafından da desteklenmektedir. Peki ama Disney Plus Pc ’ye nasıl indirilir? Bu sualin yanıtını sizin için inceledik.

disney plus pc indir

Disney Plus Nedir

Süratli bir biçimde Disney imallerini izlemenizi sağlayan online video izleme platformudur. Suratlarca değişik dizi – film – evraksal – anime ve çizgi filmin yanı gizeme pek çok nadide yapıta da erişmek için Disney Plus ’a aza olmanız yeterli olmaktadır. Disney Plus, yalnızca bilgisayar üzerinden değil değişik platformlar üzerinden de son derece rahat bir biçimde izlenebilir.

Daha çok bilgisayar üzerinden, web tarayıcılar aracılığıyla izlendiğini de belirtmek istiyoruz. Siz yeniden de Disney Plus ’ı bilgisayarınıza indirdiğiniz montaj programı üzerinden izlemek isterseniz de yapacaklarınız son derece kolaydır.

Disney Plus Bilgisayara Nasıl İndirilir

Disney Plus ’ın şimdilik yalnızca Windows 10 ve Windows 11 yüklü olan bilgisayar ve tabletlerde montaj dosyasının olduğunu anımsatalım. Uygulamanın montajı ise son derece kolaydır. Öncelikle bilgisayarınızın başlat menüsüne “Windows Store” yazın. Karşınıza bir adet uygulama kısa yolu çıkacak. O kısayola tıklayarak Windows store uygulamasını açın. Karşınıza gelen ekranın üst kısmında bir arama kısmı olacaktır. Bu arama kısmına ise “Disney +” yazın. Sonrasında ise karşınıza Disney ile ilgili birden fazla uygulama alternatifi çıkar. Sizin için uygun olan  uygulama “Disney +” yazısı olandır. Yalnız burada Disney ile ilgili birden fazla uygulamanın ve oyunların karşınıza çıkacağını da unutmayın.

Disney Plus PC İndirme

Disney Plus uygulamasını süratli bir biçimde bilgisayarınıza indirmenin tek yolu budur. İnternette pek çok hasarlı adreste Disney Plus uygulaması ismi altında başka alternatiflere de yer verilmektedir. Bu gibi bir meseleyle karşılaşmamak ismine yalnızca Windows Store üzerinde yer alan ve onaylanmış uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Website Microsoft Link Gidişatı Çalışıyor 

Oy Ver