Anasayfa » Genel » Disney Plus Çizgi Filmleri 2022

Disney Plus Çizgi Filmleri 2022

Disney Plus çizgi filmler, Disney Plus ’daki çizgi filmler veya Disney Plus ’ta hangi çizgi filmler var? Biçiminde ziyaretçilerimizden çok sık sual almaktayız. Disney Plus ’da çizgi film seyretmek isterseniz izleyebileceğiniz çizgi film rakamı hudutsuzdur. Çizgi film mevzusunda büyük bir imzaya sahip olan Disney, geçmişten günümüze bir çok Disney imzalı çizgi filme sahiptir. Sahip olduğu gibi de bir çok Disney+ imzalı çizgi filmleri Disney Plus ’da yayınlamaktadır. Başka Bir Deyişle Disney Plusda hangi çizgi filmler var, Disney Plus çizgi filmleri neler? Diyorsanız bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olabilir.

Disney+ veya öbür ismiyle Disney Plus 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye ’ye giriş yapmış oldu. Bir çok rakibine amansız bir rakip olarak giriş yapan Disney+ bugün milyonlarca kullanıcıya sahip olarak hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Disney+ ’nın kullanıcılarına sunduğu film, dizi, evraksal veya çizgi filmi burada saymakla tamamlayamayız fakat biz sizler için inceledik. Araştırmalarımız neticesinde Disney+ uygulamasındaki çizgi filmleri altta paylaşıyoruz.

Disney Plus ’da Daha Önceki Çizgi Filmler Var Mı?

Evet, bir çok daha önceki çizgi film şu anda Disney+ ’da bulunmaktadır. Disney Plus aboneliğinizi satın alarak Disney Plus daha önceki çizgi filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Disney Plus azalığı satın almak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

disney plus çizgi filmler

Disney+ Çizgi Film Listesi

Disney+ veya öbür ismiyle Disney Plus ’da çizgi film seyretmek istiyorsanız alttaki çizgi filmleri izleyebilirsiniz. Çizgi filmlerin her birisi şu anda Disney Plus uygulamasında olmayabilir fakat zamanla her birisi uygulamaya dahil edilecektir. Bir çok çizgi dizi ve çizgi film şu anda Disney Plus uygulamasında bulunmaktadır.

Phil Zaman Yolculuğunda Jonas L.A. Sonny ’nin Yıldızı Jake ve Blake Ne Rastla! Zil Çalınca Hannah Montana Bir Çift Kral Bizim Rock Grubu Laboratuvar Fareleri Zeke ve Luther Zack & Cody ’nin Lüks Hayatı Zack ve Cody Güvertede Haydi Çalkala Sonny ’nin Yıldızı Beceri Çiftliği Waverly Sihircileri Bakıcım Bir Vampir Austin ve Ally İyi Talihler Charlie Jessie Köpek Stan Yazıyor! Liv ve Maddie Kahramanlar Sağlık Kurumu Mako Mermaids Uçan Tekme Violetta Kazan, Kaybet, Kaybol Max Serüvenleri: Kahramanlar Ekibi: Misyon Atlantos LoliRock Soy Luna İlk 11 Alex ve Mürettebatı

Bu yukarıyada paylaştıklarımız Disney+ ’da bulunan dizilerdi. Şimdi birde sizlere Disney Plus ’daki çizgi filmleri paylaşalım.

Disney Plus Çizgi Filmleri

Alaaddin Bir Kahkaha At Brandy ve Bay Bıyık Ben ve Roketim Cars Toons Disney Prensesleri Haylaz Beşler Değiş Tokuş Disney ’in Teneffüs Zili Fillmore! Genç Ejder Goof Troop Kim Possible Minik Deniz Kızı Lilo ve Stitch Peri Oyunları Büyülü Aile Stitch! Tarzan Timon ve Pumbaa Uzaylı Vander Otel Transilvanya Soğukkanlıları Aslan Gözeticiler Disney Junior ’a geçti 6 Süper Kahraman Maceralar‎ Fineas ve Förb Prenses Elena Eksantrik Kasaba Kick Buttowski Rapunzel Karışık Maceralar Muhteşem Örümcek Adam Hayri Canavargil Boyster Amfibiya Bluey Limon ile Zeytin Baykuş Konutu Bingo ve Roli ’nin Serüvenleri Pijamaskeliler Ghostforce DuckTales Greenlerin Megakent Serüvenleri Zatonya 2016: Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi Spidey ve Mucizevi Dostları Civciv Ekibi

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Disney Plus çizgi filmleri mevzusunda sizlere bu mevzumuzda dayanakçı olduk. Bir öbür içeriğimiz olan Disney Plus izleme geçmişi silme içeriğimize şimdi göz atabilirsiniz.

Oy Ver