Anasayfa » Genel » Disney Plus GroupWatch Nasıl Yapılır 2022

Disney Plus GroupWatch Nasıl Yapılır 2022

Disney Plus GroupWatch nasıl yapılır, Disney Plus dostlarla izleme veya farklı biçimde suali olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde dayanakçı olacaktır. Disney Plus GroupWatch özelliği hakkında sizlere tüm ayrıntılı bilgileri bu içeriğimizde aktarmış olacağız. Disney+ GroupWatch nasıl yapılır diyorsanız işte sizlere yanıtı!

Disney çok kısa bir zaman evvel yaşamımıza dahil olarak bizlere birden fazla film, dizi ve dokümansalı sunmuş oldu. Uygun maliyete sahip olabileceğiniz Disney Plus ’da yalnızca dizi, film veya dokümansal izlemekle kalmıyor aynı zamanda izlediğinizi içerikleri değişik dostlarınızla beraber aynı anda izleme fırsatına da sahip olmuş oluyorsunuz. Netflix ’in Party özelliğiyle aynı özelliklere sahip olan Disney Plus GroupWatch özelliği yakın dostlarınızı, ailenizi veya değişik bireyleri sanal civarda film, dizi, dokümansal izlemeniz için dayanakçı olmuş oluyor.

Disney Plus Group Watch Nedir?

Disney Plus ’da bir içeriği tek başınıza izlemek istemiyorsanız aynı anda farklı dostlarınız veya ailenizle beraber sanal civarda birlikte izlemek istiyorsanız Disney Plus GroupWatch özelliğinden yararlanabilirsiniz. GroupWatch hiçbir senkronize meselesine eğilim vermeden, aralıksız ve meselesiz bir biçimde tüm ekranlarda yayınlanacaktır. Dostunuz, aileniz farklı bir yerde olsa da GroupWatch özelliği sayesinde içerikleri birlikte izleyebilirsiniz.

disney plus groupwatch özelliği

Disney Plus GroupWatch ’e Kaç Şahıs Katılabilir?

Aynı anda GroupWatch özelliğini kullanabilecek şahıs rakamı 7 ’dir. Aynı hesap üzerinden 4 farklı yayın yapılabilir. Başka Bir Deyişle aynı anda birden fazla şahısla Disney Plus GroupWatch özelliğini meselesiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat PS4 veya Roku modellerinde bazı meseleler alana gelebilir. Telefon, tablet veya Web üzerinden meselesiz bir biçimde 7 şahısla GroupWatch özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Birisi Disney Plus GroupWatch ’a Nasıl Davet Edilir?

Bir filmi, diziyi veya programı başka bir dostunuzla paylaşarak GroupWatch daveti oluşturmak istiyorsanız alttaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Disneyplus.com ’a gidin veya Disney+ mobil uygulamasını açın GroupWatch ’ta izlemek istediğiniz üretimi arayın GroupWatch ’u başlatmak için İmal sayfasındaki GroupWatch sembolünü seçin Davet irtibatını almak için GroupWatch odasında + Davet Et ’i seçin Davet irtibatını kopyalayın veya paylaşmak için seçim ettiğiniz usulü seçin

Unutmayın; GroupWatch ’a yalnızca seans sahibi davet yapabilir. Başka Bir Deyişle davet edilen bir şahıs başka bir bireyi davet edemez. Davet sahibi başka bir bireyi daha GroupWatch ’a davet edebilir gidişattadır.

Disney Plus GroupWatch ’a Nasıl Katılabilirim?

Birisi sizi GroupWatch ’a davet ediyorsa alttaki usulleri kullanarak Disney Plus GroupWatch ’a katılabilirsiniz.

Disney+ mobil uygulamasını açın veya DisneyPlus.com ’a gidin ve profilinizi seçin Katılmak istediğiniz GroupWatch ’taki üretimi arayın İmal sayfasına gidin GroupWatch sembolünü ve Yayına Katıl ’ı seçin

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus GroupWatch özelliğinden, Disney Plus GroupWatch nasıl katılınılır, Disney Plus GroupWatch Nasıl yapılır başlıklarında bilgi vermiş olduk. Bir değişik içeriğimiz olan Disney Plus hesap ayarları isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Oy Ver