Anasayfa » Genel » Disney Plus İndirim Kodu 2022

Disney Plus İndirim Kodu 2022

Disney Plus indirim kodu veya Disney Plus indirim kuponu mevzusunda dayanağa lüzumu olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz takviyeci olabilir. Disney Türkiye ’de bomba bir giriş ile yeni yayın platformunun açılışını yaptı. Yayınlara ve içeriklerin genel özelliklerine göz attığımız zaman Disney Plus ’ın Netflix, Blutv gibi platformların çok ciddi bir rakibi olacağını görmek olası oluyor. Peki ama Disney Plus bütün olarak nedir? Özellikleri nelerdir? Tüm bunları sizin için bir araya topladık.

disney plus indirim kuponu

Disney Plus Nedir?

En kısa vakit içerisinde Türkiye ’de en fazla kullanıcıya sahip olan çevrimiçi yayın platformudur. Disney daha çok çocuk ve gençlere hitap eden markasını azıcık daha büyüklere uygun olacak biçimde aktüellemiş ve yayın hayatına Disney + adı ile devam etmeye karar vermiştir.

Dokümansallar, diziler, çizgi filmler, filmler ve daha pek çok değişik içeriği Disney + ile uygun bir biçimde izlemeniz olası olmaktadır. Henüz Türkiye ’de çok yeni bir platform olduğu için hem uygun maliyet aralığı ile hem de süratli bir biçimde izlemeniz olası olacaktır. Peki ama nasıl daha uygun maliyet aralığından izleyebilirsiniz? Öncelikle olağan izleme fiyatları hakkında bilgi vermemiz gerekirse şunları söyleyebiliriz.

Disney Plus ’ı aylık olarak izlemek isterseniz 34.99 TL ‘ye satın almanız olası olabilir.

Şayet Disney Plus aboneliğini senelik izlemek isterseniz de ödeyeceğiniz meblağ 349.00 TL olmaktadır. 1.5 ay kadar aylık abonelikten daha ekonomik olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Yeniden de azıcık evvel de altını çizdiğimiz üzere daha uygun maliyettan satın almanın bir den fazla usulü olduğunun da altını çizmiş olalım.

Peki ama senelik azalık ile aylık azalık arasında bir fark bulunur mu? Natürel ki hayır! Senelik azalıkta var olan özelliklerin neredeyse tamamı aylık abonelikte de bulunmaktadır. Senelik – aylık farkı Disney Plus için bulunmamaktadır.

Disney Plus Nasıl Parasız Hesap Açarım

Hali hazırda bunun şimdilik tek bir usulü bulunmaktadır. Öncelikle Disney + ile 7 gün fiyatsız içerik izlemek için hesabınız ile kayıt olarak bir haftalık vakit süresince içerikleri fiyatsız bir biçimde izlemeniz olası olacaktır. Disney Plus ile alakalı şu an için bir indirim kodu yada parasız izleme ile alakalı aktüel bir bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenledir ki, şimdilik böyle bir kod paylaşımı yapamıyoruz. Yalnız yeni bir kod paylaşıldığında buradan sizi bilgilendireceğimizi belirtmek isteriz.

Aynı zamanda Disney Plus Parasız Hesaplar mevzumuza da göz atarak parasız hesap sahibi olabilirsiniz. Şayet parasız hesap istemiyorsanız Disney Plus‘tan aylık veya senelik azalık satın alabilirsiniz.

Disney Plus İndirim Kuponu 2022

Disney Plus ’ın Türkiye ’ye henüz yeni girmesiyle beraber Disney ’de yeni kayıt olan bazı kullanıcılarına Disney Plus indirim kodu vermektedir. Veya direk olarak indirimi ödeme sayfasında sağlamaktadır. Disney Plus indirim kodu için alttaki linki kullanarak ödeme yapabilirsiniz. İletişim her zaman için indirim kuponu oluşturmayabilir. Disney Plus ’ın resmi internet sitesini ara ara takip ederek tüm indirimlerden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Disney Plus İndirimli Kayıt Ol

Bu link sayesinde Disney Plus senelik aboneliği 350 TL ’e satın almak yerine 250 TL indirimle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu link 12 ay izle, 10 ay öde kodudur. Başka Bir Deyişle 10 ay ödemesi yaparak 12 ay süresince Disney Plus ’tan faydalanabilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus birden fazla içerikle bir çok çevrimiçi dizi ve film izleme platformuna en büyük rakiplerden bir tanesi olmuş oldu. Türkiye ’de kısa vakit içerisinde milyonlarca bireye ulaşmayı muvaffak olabilen Disney Plus içerikleri ile tüm kullanıcıları kendisine sürüklüyor. Disney Plus hakkında Youtube ’da bulunan içerik videolarını sizler için altta paylaştık.

Öteki Seçenek Alternatifler

Bazı cep telefonu ve bilgisayar uygulama/programları Disney Plus fiyatsız izleme ihtimali verebilir. Bunların büyük bir kısmı kısa vakit içerisinde kapandığı için buradan paylaşmayacağız. Google üzerinden arama yaparsanız alakalı program ve uygulamalara kısa vakit içerisinde erişmeniz olası olacaktır.

Bir de youtube üzerinden hesap paylaşımı yapan bazı videolar olduğunu görüyoruz. Bu videoları ziyaret ederek fiyatsız izlemenizi sağlayacak hesaplara kısa vakit içerisinde erişebilirsiniz. Yeniden de daha detaylı bilgi ve alternatiflere göz atmak isterseniz ara ara bu sayfayı hakimiyet etmekte fayda var. Yeni haberler geldikçe sizinle paylaşacağız.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Disney Plus indirim kodu, Disney Plus indirim kuponu gibi başlıklarda bilgi vererek destek almanızı sağlamış oldu. Şimdi bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus kusur kodu isimli içeriğimizi araştırabilirsiniz. Şayet daha fazla Disney Plus içeriği okumak isterseniz alttaki içeriklerimizden faydalanabilirsiniz.

Disney Plus Azalık İptali Disney Plus Apk Disney Plus Ses Meseleyi

Oy Ver