Anasayfa » Genel » Disney Plus Ücretsiz Hesaplar 2022 Güncel

Disney Plus Ücretsiz Hesaplar 2022 Güncel

Disney Plus parasız hesapları veya Disney Plus fiyatsiz hesaplar arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olabilir. Sizler için araştırma yaparak Disney Plus fiyatsiz üyelik ve diğer mevzularda olan detaylı bilgilerin tümünü altta paylaştık.

Disney Plus ile ilgili olarak ziyaretçilerimizden bizlere çok sık bir şekilde soru gelmektedir. Özellikle Disney Plus fiyatsiz hesaplar konusunda veya Disney Plus hesapları konusunda merakları olan ziyaretçilerimize bu içeriğimizi hazırlayarak meraklarını gidermek istedik. Disney Plus fiyatsiz hesaplar ve Disney Plus hakkında olan tüm merakınızı giderebilmek emeliyle aşağıdaki detayları bilgileri kullanabilirsiniz.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus veya diğer bir ismi olan Disney+ henüz Türkiye ’de yeni aktif olan fakat milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir çevrimiçi dizi, film, belgesel izleme platformudur. Netflix ile eş yapıda olan Disney Plus ’ta Marvel dizileri dahil bir çok Disney dizisini, filmini, belgeselini belirli bir fiyat karşılığında izleyebilirsiniz. Disney Plus ’ta fiyatsiz bir şekilde filmleri veya dizileri izlemenizin bir yolu yoktur. Ücretli bir şekilde Disney+ hesabı satın alabilir ve istediğiniz filmi, diziyi anında izlemeye başlayabilirsiniz. Fakat biz sizler için Disney Plus fiyatsiz üyelik konusunda yine de takviyeci olmaya çalışacağız.

Disney Plus Üyelik Fiyati

Disney Plus ’ta tek bir üyelik vardır. Bu üyelik standart üyelik olarak adlandırılıyor ve üyeliğin fiyatı aylık / senelik olarak değişik şekillerde siz Disney Plus kullanıcılarına sunuluyor.

Disney Plus Aylık Üyelik Fiyati: 34,99 TL Disney Plus Senelik Üyelik Fiyati: 349,90 TL

İki üyelik arasında herhangi bir avantaj ve ek özellik yoktur. İki fiyatlandırmanın da özellikleri aynıdır. Yani tek değişen olay sadece fiyatlarıdır. Bütçenize hangisi uygunsa Disney Plus resmi internet sitesine girebilir ve üyeliğinizi satın alabilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus ’ta içeriklerin herhangi bir sınırı yoktur. Usunuza gelebilecek tüm içerikleri Disney+ ’da bulabilirsiniz. Disney Plus içerikleri olarak bazı içerik isimlerini sizlere altta paylaştık.

Shang-Chi ve On Millete Efsanesi Eternals Avengers: Endgame Captain Marvel Black Widow Hawkeye Free Guy The King ’s Suit How I Met Your Mother The Simpsons The Walking Dead Lost Fineas Förb Kaçış The Dropout Pam & Tommy The Kardashians Kurbağa Prens Ufak Denizkızı Raya ve Son Ejderha ve Mulan Darmadağınık Külkedisi Oyuncak Hikayesi Enkanto: Sihirli Dünya

Disney Plus Premium APK

Disney Plus premium apk sayesinde fiyatsiz hesaba gerek kalmadan tüm dizi ve içerikleri anında izleyebilirsiniz. Disney Plus Apk dosyası için sizlere bir diğer içeriğimizin linkini vazgeçiyoruz. Tıklayarak Disney Plus APK dosyasına ulaşabilirsiniz.

Disney Plus APK

Disney Plus Parasız Hesap

Disney Plus ’a 7 günlük fiyatsiz hesap ile kayıt olarak süratli bir şekilde Disney Plus ’ta ki tüm içerikleri anında izlemeye başlayabilirsiniz. Şayet Disney Plus fiyatsiz hesap gelirse bu içeriğimizin altında yine sizlere bilgi paylaşmış olacağız. Bizi takip ederek ve bu sayfayı ziyaret ederek Disney Plus fiyatsiz üyeliğe sahip olabilirsiniz. Bu sayfaya yorum atarak fiyatsiz hesap konusunda sıranızı alabilirsiniz. Fiyatsiz hesap geldiğinde direk olarak yorumlardan size paylaşabiliriz.

Disney Plus ’u fiyatsiz bir şekilde izlemek isterseniz Freepox Pop veya Delta uygulamalarını kullanabilirsiniz. 6 ay süresince fiyatsiz bir şekilde Disney+ ’ı izleyebilirsiniz. 6 aydan sonra ödeme yapmak istemezseniz uygulamayı silebilirsiniz.

Disney+ Parasız Hesap 

Disney+ için veya diğer ismiyle Disney Plus parasız hesap için Youtube ’da paylaşılan videolar var. Bizler sizler için parasız hesap paylaşan videoları bulduk ve altta paylaşıyoruz. Şayet bu hesaplara giriş yapamazsanız bize yorum kısmından belirtiniz.

https://youtube.com/shorts/Ot0E3UJsvlw?feature=share

https://www.youtube.com/shorts/143XQWS3UrA

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus parasız hesap, Disney Plus parasız üyelik, Disney Plus fiyatsiz üyelik, Disney Plus fiyatsiz hesap mevzularında takviyeci olmuş olduk. Şimdi bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus üyelik iptali içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver