Anasayfa » Genel » Disney Plus Destekleyen Cihazlar 2022

Disney Plus Destekleyen Cihazlar 2022

Disney+ veya Disney Plus desteklediği makineler, Disney Plus destekleyen makineler mevzusunda takviyeye gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır. Disney+ ’nın kısa bir müddet evvel Türkiye pazarına giriş yapması bir çok kullanıcıyı coşturuyorken bir yandan da bir çok kullanıcının üzülmesine neden oldu zira Disney Plus desteklenen makineler arasında bazı makineler yer almıyor.

Disney Plus ’u indirmek için Disney+ ‘nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Disney+ aboneliği ve çok daha aşırısı için Disney+ resmi internet sitesi sizlere takviyeci olacaktır. Fakat Disney Plus desteklenen makineler mevzusunda merakınız bulunuyorsa bizler sizlere alt tarafta listeyi hisseleştik. Liste üzerinden hakimiyet sağlayarak makinenizle Disney+ geçimli mi değil mi kavrayabilirsiniz.

disney plus destekleyen makineler

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, film, dizi ve dokümansal izlemek isteyen şahıslara uygun maliyetli olarak hizmet sunan bir çevrimiçi video platformudur. İçerisinde bulundurduğu filmler, diziler veya dokümansallar aynı zamanda programlar sayesinde kullanıcılar tarafından Disney+ çok fazla hoşlanılıyor. Birden fazla içeriğin bulunduğu Disney+ ’ya kayıt olmak veya aza olmak ise fiyatlıdır. Disney+ ’ya kayıt olmak isterseniz Disney Plus resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Abonelik Kaç TL

Disney Plus ’ta tek tip abonelik bulunuyor fakat bu abonelik tipi 2 ’ye dağılıyor. Kayıt olma safhasında Disney+ sizlere aylık mı yoksa senelik mi aza olmak istediğinizi sorarak abonelik tipini değişikleştiriyor. Aylık veya senelik azalığın arasında rastgele bir ek avantaj bulunmuyor. Yalnızca maliyetlendirme bakımından senelik abonelik, aylık azalığa göre çok daha karlı oluyor.

Disney+ Aylık Abonelik Fiyatı: 34,99 TL Disney+ Senelik Abonelik Fiyatı: 349,99 TL

Tercihinizi yaparak Disney+ aboneliğine sahip olabilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus ’ta birden fazla içerikle beraber birden fazla film, dizi, dokümansal veya yaşam kuşağı bulunmaktadır. Bazı içerikleri sizler için altta listeledik. Şayet sizin de beğendiğiniz bir içerik varsa Disney+ ’ya kayıt olabilirsiniz.

Marvel Star Wars Disney ’in kendi içerikleri Pixar National Geographic Sıradan diziler Öne çıkan diziler Mükâfatlı filmler Yerli imaller

Ayrıntılı bir biçimde sizlere Disney Plus içeriklerini paylaşmak isterdik fakat bizim hakikat mevzumuz Disney Plus desteklenen makineler, Disney Plus desteklediği aygıtlardır. Disney Plus hangi aygıtları destekliyor? Diyorsanız tüm ayrıntılarıyla altta yer alıyor.

Disney Plus Desteklenen Makineler Listesi

Apple iPhone ve iPad modelleri Android telefonlar ve tabletler Amazon Fire tabletler Windows 10 ve 11 yüklü tabletler ve bilgisayarlar

Disney Plus Desteklenen SMART TV veya Televizyonlar

Disney Plus desteklenen Smart TV neler? Veya Disney Plus desteklenen televizyonlar mevzusunda merakınızı giderebilmeniz emeliyle tüm listeyi altta hisseleştik.

Disney+ neredeyse tüm Samsung televizyonları ve LG televizyonları desteklemektedir.

Android TV aygıtları Arçelik, Beko, Vestel ve daha fazla Hisense smart TV ’ler LG WebOS smart TV ’ler Panasonic smart TV ’ler Samsung Tizen smart TV ’ler Arçelik Beko Chromecast ve Google TV Dynalink TV BOX Hisense Android TV UHD Streaming Device Sharp Sony Bravia NVIDIA SHIELD TV Vestel Xiaomi Mi Box

Şayet televizyonunuz Linux işletim sistemine sahipse Disney+ açılmayacaktır. Başka Bir Deyişle Vestel, Beko, Arçelik gibi uslu televizyonlarda Disney+ ’yı kullanamayabilirsiniz. Disney+ takviye merkezi üzerinden tüm bilgilere çok daha ayrıntılı bir biçimde ulaşabiliyorsunuz.

Disney Plus Videoları

Disney Plus hakkında daha fazla bilgiye gereksiniminiz olur diye sizler için araştırma yaptık ve Disney Plus ’ı tanıtan birkaç videoyu alta vazgeçtik. İzleyerek Disney+ hakkında çok daha fazla ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber Disney Plus desteklenen makineler, Disney Plus desteklediği makineler, Disney Plus hangi aygıtları destekliyor, Disney Plus televizyon, Disney Plus Vestel gibi başlıklarda bilgi sahibi olmuş oldunuz. Şimdi bir öbür içeriğimiz olan Disney Plus İndirim Kuponu isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Oy Ver