Anasayfa » Genel » Burçların Emojileri 2022

Burçların Emojileri 2022

Burçların emojileri mevzusunda takviyeye lüzumu olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde dayanakçı olabilir. Bu içeriğimizle beraber siz bedelli ziyaretçilerimize burçların emojileri başlığı altında geniş anlatımlı bilgi sunmuş olacağız. Bu başlık haricinde ek olarak başak burcu emojisi, boğa burcu emojisi, koç burcu emojisi gibi diğer burçlar hakkında da paylaşımları yapmış olacağız.

Astrolojide ehemmiyetli bir yeri bulunan burçlar, insanlar için sembolik bir anlam taşımaktadır. Göksel bir sembolik anlam taşıyan burçlarda insanın doğum tarihini baz alacak biçimde tanımlanır. Ocak, şubat, mart, nisan, mayıs başka bir deyişle senenin 12 ayı için değişik değişik burç bulunmaktadır. Ve bu 12 ayın her birisi için her aya özel tanımlanmış burç yer alır. Ocak için değişik bir burç, şubat için değişik bir burç, Nisan için Koç burcu gibi… Şayet burçların emojileri mevzusunda merakınız varsa bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olabilir.

Burç Nedir?

Gökkubbe ’de yer alan 12 ekip yıldızına burç denmektedir. Batı astrolojisiyle burçların hiçbir ilgisi yoktur zira batıda burçlar, mevsimsel olarak baz alınır. Bir insan anne karnında doğduktan sonra gökyüzü konumunu gösteren şemaya yıldız haritası ismi verilmektedir. Göksel bu vakalar insanların cisimler ile arasındaki ilişkiyi baz alarak tahlil sağlamış olur.

Burçlar 4 gruba bölmüştür ve bu 4 grupta olan burçlar; ‘ ’Ateş, toprak, hava ve sudur. ’ ’ 4 değişik gruptaki her grupta 3 değişik burç yer almaktadır.

Ateş grubunda; ‘ ’Koç, Aslan ve Yay.Toprak grubunda; ‘ ’Boğa, Başak ve Oğlak.Hava grubunda; ‘ ’İkizler, Terazi ve Kova.Su grubunda; ‘ ’Yengeç, Akrep ve Balık yer almaktadır. ’ ’

Burçların Emojileri Hangileridir?

Whatsapp, Instagram veya Snapchat üzerinde emojileri çok sık bir biçimde kullanıyor ve gün içerisinde birden fazla defa bir diğer dostumuza emoji gönderimi yapıyoruz. Peki, yolladığınız emojilerin bütün olarak ne anlama geldiğini öğreniyor musunuz? Şayet öğrenmiyorsanız diğer içeriğimiz olan Emojiler ve Anlamları isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Uygulamaların emoji kısmında tüm emojiler haricinde birde burçların emojisini anlatan fotoğraflı kişilikler vardır. Bu fotoğraflı kişilikler burçlara karşılık gelecek biçimde burç emojisini anlatır. Peki, bu emojiler hangileri? İşte sizlere yanıtı…

burçların emojileri neler

Burç Emojileri

Tüm burçların emojilerini sizler için altta tablo halinde hisseleştik. Birden fazla burç olduğu için sizleri sıkmadan süratli bir biçimde burç emojilerini paylaşmaktan yanayız.

Burç İsmiBurçların EmojisiKoç burcu emojisi♈️Terazi burcu emojisi♎Balık burcu emojisi♓Akrep burcu emojisi♏️Yay burcu emojisiOğlak burcu emojisi♑Kova burcu emojisi♒İkizler burcu emojisi♊️Aslan burcu emojisiBoğa burcu emojisiYengeç burcu emojisi♋

Genel isimli kategorimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver