Anasayfa » İstanbul » Beykoz Çayırı Nerede Nasıl Giderim

Beykoz Çayırı Nerede Nasıl Giderim

Beykoz çadırı nerede, Beykoz çadırı Nasıl Giderim? Merak ediyorsanız bu yazımız sizlere dayanakçı olacaktır. Beykoz Belediyesi tarafından binlerce faalliğin yapıldığı hatta mitinglerin yapıldığı Beykoz merayı nerede, Beykoz merasına Nasıl Giderim? Bu başlıklar altında sizlere yol tariflerini paylaşmış olacağız.

İstanbul ’un en hoş ilçelerinden bir tanesi olan Beykoz bugüne kadar yerli ve yabancı turisti ağırlamış olup binlerce faalliğine ev sahipliği yapmıştır. İnsanlar tarafından çok fazla merak edilen ve İstanbul ’a gelen her insan tarafından kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerlerden bir tanesi olan Beykoz ’un içerisinde mera bulunmaktadır. Bu mera sayesinde insanlar mitingler tertip etmekte, faallikler yapmakta ve daha bir çok mevzu da faaliyetlerini Beykoz ’da yürütmekteler. Şayet sizlerde Beykoz çadırı Nasıl Giderim? Merak ediyorsanız bu içeriğimize göz atmaya devam edebilirsiniz.

Beykoz Merayı Nerede

Beykoz Merayı, İstanbul / Beykoz ’dadır. Ortaçeşme Merkez cami veya Bezmialem Vakıf Üniversitesi enstitüsünün yakın çevresinde bulunan alan oldukça geniş bir alana sahiptir. Beykoz ’dan veya İstanbul ’un değişik noktalarından Beykoz merasına erişebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim taşıtı bulunmaktadır.

Beykoz Merayı Nasıl Giderim

Beykoz merasına gidebilmek için kullanabileceğiniz erişim taşıtı ve erişim yolu çok fazladır. Özel vasıtanız haricinde buraya otobüs veya minibüs / dolmuşla da çok kolay bir biçimde erişebilirsiniz. Nasıl gidileceğini merak ediyorsanız altta sizlere Beykoz merayı için erişim taşıtlarını hisseleştik.

Beykoz Merayı Otobüs Seferleri

Beykoz merasına gidebilmek için otobüs kullanabilirsiniz. Bir çok değişik noktadan otobüs hatları ve otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu otobüs seferlerinden sizlere en uygun olan durağı seçim edebilirsiniz.

15 Üsküdar Camii Önü 15BK Dereseki 15D Anadolu Feneri 15F Kadıköy 15T Üsküdar Camii Önü 15TA Türk Alman Üniversitesi 15TK Tokatköy / Son Durak İstikameti 15TY Hekimbaşı 20 Çifteçınarlar 121A Çifteçınarlar 135 Poyrazköy / Son Durak 135 İstikameti 135G Tokatköy / Son Durak İstikameti 135K Korubaşı Camii 135T Tokatköy / Son Durak İstikameti 136 Kavacık Aktarma 136B Hekimbaşı 136Z Kavacık Aktarma 137 Kavacık Aktarma 11H Çifteçınarlar / Peron İstikameti 15SD Bayraktar Bulvarı / Üsküdar İstikameti

 

Beykoz durağına en yakın otobüs durağı Mera sokağıdır. Bu durakta indikten sonra 3 dakikalık yürüme sonrasında Beykoz Merasına erişim sağlayabilirsiniz. Veya Ayakkabı Fabrikası durağında da inebilirsiniz.

beykoz çadırı Nasıl Giderim

 

Oy Ver