Anasayfa » Genel » A101 İstifa Dilekçesi (Doğru Dilekçe)

A101 İstifa Dilekçesi (Doğru Dilekçe)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde A101 istifa arzuhali mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize A101 istifa arzuhali mevzusunda ayrıntılı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla beraber A101 istifa arzuhali nasıl yazılır, istifa arzuhali A101, A101 istifa arzuhali misali başlıklarında da bilgileri paylaşmış olacağız.

Türkiye ’nin en büyük zincir marketlerinden bir tanesi olan A101 ’de çalışmak ve A101 ’den ücret almak ne kadar mutlu ediyorsa insanı, çalışması da bir o kadar yoruyor. A101 ve eşi olan marketlerde çalışma koşullarının çok güç olduğunu ve geç saatlere kadar mesai yapıldığı bilgileri internette geziyor. Daha çok üniversite talebelerinin çalışmayı seçim ettiği A101 zincir marketlerinden istifa etmek için kullanabileceğiniz istifa arzuhali misalini sizlere altta hisseleştik. İşte tüm ayrıntılarıyla A101 istifa arzuhali…

A101 İstifa Arzuhali Misali

A101 İstifa Arzuhali

A101 ve eşi olan zincir marketlerde çalışabilmek efor ister. Zira çok yorucu ve aralıksız insanlarla ilgilenmeniz gereken bir iş dalıdır. Reyonları hakimiyet edersiniz, kasaya geçer ve siparişleri tamamlarsınız. Başka Bir Deyişle A101 ’de çalışmak demek çok bitkin bir hayat demektir. A101 ’de çalışmayı vazgeçecekseniz ve nasıl istifa edebileceğinizi öğrenmiyorsanız ilk adım olarak müdürünüze bu vaziyeti anlatın. Daha sonrasında bir istifa arzuhali hazırlayın ve yeniden bu arzuhali müdürünüze teslim edin. Arzuhal misalini altta hisseleştik.

A101 İstifa Arzuhali Misali

Tarihxx/xx/xxxx

A101 İnsan Kaynakları Müdürlüğüne 

A101 Marketler Zinciri bünyesinde 24.07.2020 tarihi itibari ile işe başladığım ”kasiyer” görevinden 05.08.2022 tarihi itibari ile istifa etmek istiyorum. Çalışma vaktim içerisinde, çalışmamın karşılığını parasal ve manevi istikametten aldığım için teşekkür ederim. İstifamın kabulünü ve gereğinin yapılmasını talep ederim.

Hürmetlerimle.

Ad ve Soy adınız

İmzanız

TC Kimlik Numaranız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz:

Yukarıyada paylaştığımız arzuhal misalini kendinize göre doldurmalı ve müdürünüze teslim etmelisiniz. Arzuhali tertip etmek için Microsoft Word programını kullanabilirsiniz. Arzuhali kendinize göre doldurduktan sonra bir yazıcı aracılığıyla çıkartmanız gerekiyor. Çünkü bilgisayar üzerinde imza atamayacağınız için imzanızın ıslak imza olması gerekir.

İstifa Arzuhali İçin Dikkat Faktörüz Gerekenler Nelerdir?

Arzuhalinizi oluştururken dikkat faktörüz kaideleri sizler için sıralı bir biçimde altta hisseleştik.

Tarih sağ alt köşede yazması gerekiyor.Başlığınız büyük olmalıdır.Arzuhal A4 kağıdı üzerinden olmalıdır.Soy adınız büyük yazılmalıdır.İmzanız kendi imzanız olmalıdır.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver