Anasayfa » Genel » Disney Plus APK Güncel 2022

Disney Plus APK Güncel 2022

Disney+ veya diğer ismiyle Disney Plus ’ın ülkemizde artık kullanılmaya başlamasıyla birlikte yurttaşlarımızda Disney Plus APK için indirme sitesi aramakta. Ziyaretçilerimizin Disney Plus APK ve Disney+ APK mevzusunda olan ihtiyacını giderebilmek emeliyle bu içeriğimizi oluşturduk.

Disney Plus veya diğer ismiyle Disney+ bir çok dizi ve filmi izleyebileceğin geniş çaplı video platformudur. Netflix ’e eş yapısıyla ortaya çıkan Disney Plus; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve eşi olan içerikler içerisinde barındırmaktadır.

disney plus apk indir

Disney Plus Nedir?

Disney ’in yeni uygulaması olan Disney Plus veya diğer ismiyle Disney+ bir video izleme platformudur. Marvel, Star Wars ve Disney içeriklerini bulabileceğiniz Disney+ hiçbir platformda bulamayacağınız orijinal içerikleri, gişe filmlerini ve dizi, programları, evraksallari içerir. Disney+ ’da üyelik oluşturarak tüm bu içeriklerin her birisini izlemeye başlayabilirsiniz.

Disney Plus Özellikleri

Disney+ aranılandan çok daha fazla içerik ve özellik bulunmaktadır. Netflix ’e eş yapısıyla ortaya çıkan Disney Plus ’ta yok yok diyebiliriz. Disney Plus özelliklerini sizler için altta listeledik.

Tüm orijinal içerikler, gişe filmleri, diziler, programlar, kısa içerikler ve evraksallari standart üyelikle izleyebilirsiniz. 10 adet cihaz ekleyebilir ve 7 ayrı profille Disney Plus ’u kullanabilirsiniz. Hiçbir ek fiyat ödemeye gerek olmadan tüm içerikleri 4K UHD çözünürlük ile birlikte Dolby Vision, Dolby Atmos desteğiyle izleyebilirsiniz. Çocuk profilleri oluşturabilirsiniz. Aynı anda 4 değişik ekranda izleme özelliğini aktif edebilirsiniz. Sanal izleme partileri oluşturabilir ve dostlarınızla GroupWatch özelliği sayesinde aynı içeriği aynı anda izleyebilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus için oluşturulan içerikleri alttan bulabilirsiniz. Liste halinde tüm Disney Plus içeriklerini sizlere hisseleştik.

Marvel Star Wars Disney İmzalı İçerikler Pixar National Geographic içerikleri Klasik diziler Pam & Tommy, How I Met Your Father, High Fidelity, The Dropout gibi içerikler Mükâfatlı filmler Yerli imaller

Disney Plus Premium APK Nedir? Özellikleri

Disney Plus Premium APK dosyası sayesinde Disney Plus ’un tüm içeriklerini kilitsiz bir şekilde donmadan izleyebilirsiniz. Yani Disney Plus Premium Apk dosyası Disney Plus veya diğer ismiyle Disney+ ’da olan tüm içerikleri kesintisiz, sınırsız, meselesiz bir şekilde izlemenize imkân sağlar.

Disney Plus Premium APK Özellikleri

Kesintisiz bir şekilde tüm içerikleri izleyebilirsiniz. Sınırsız bir şekilde tüm içerikleri izleyebilirsiniz. Kilitsiz olduğu için tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. 4K HDR izleme avantajına sahip olabilirsiniz. Ülke hududu olmadan tüm ülkelerin dizilerini, filmlerini izleyebilirsiniz. Televizyona meselesiz bir şekilde Disney+ uygulamasını bağlayabilirsiniz.

Disney Plus Apk İndir

Disney Plus APK dosyasını indirmek için altta yer alan linki kullanabilirsiniz. Link aracılığıyla indireceğiniz Disney Plus APK dosyası sizi direk Disney ’in resmi internet sitesine veya uygulamasına yönlendirecektir. Uygulama üzerinde süratli bir şekilde kayıt oluşturabilir ve hemen tüm merak ettiğiniz içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. Disney Plus APK dosyası alttadır.

Website Disney+ Link Gidişatı Çalışıyor 

Oy Ver