Anasayfa » İstanbul » Bakırköy Pazarına Nasıl Giderim

Bakırköy Pazarına Nasıl Giderim

Bakırköy pazarına Nasıl Giderim biçiminde aramalar yapıyorsanız bu pazara nasıl gideceğiniz mevzusunda bilginiz bulunmuyorsa kaygı etmeyin sizlere ayrıntılı bir biçimde nasıl gidebileceğinizi bu içeriğimiz içerisinde paylaşacağız. Bakırköy pazarına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim yolu, erişim vasıtayı bulunmaktadır. Bu erişim yollarından sizlere uygun olan en süratli ve en iyi yolu seçim ederek gidebilirsiniz.

Bakırköy pazarı, İstanbul ’un en çok merak edilen ve en çok gidilmek istenen pazarlarından bir tanesidir. Büyük ve geniş bir alana heyeti olan Bakırköy pazarında istediğiniz her bir mahsulü, istediğiniz her bir manavı, sebzeyi ve meyveyi anında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu pazara gidebilmek ve istediğiniz mahsulü almak. Daha fazla uzatmayalım ve nasıl gidebileceğinizi sizlere açıklayalım.

Bakırköy Cumartesi Pazarına Nasıl Giderim

Bakırköy cumartesi pazarına gidebilmek için yukarıyada da dediğimiz gibi kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtayı bulunmaktadır. İsterseniz otobüsle, isterseniz metrobüs ile isterseniz de kendiniz vasıtanızla bu pazara anında erişebilirsiniz. Bakırköy ’şöhret en çok ziyaret edilen bölgesi olarak öğrenilen Bakırköy pazarına gidebilmek için altta yer alan erişim yollarını kullanmalısınız.

Bakırköy Pazarı Nasıl Giderim?

Bakırköy pazarına gidebilmek için otobüs kullanabilirsiniz. Otobüsle Bakırköy pazarına gitmek için altta yer alan otobüs numaralarını kullanabilirsiniz. Bu otobüs numaralarına sahip olan otobüsler pazarından yakınından geçmektedir.

Otobüsle Bakırköy Pazarına Gidiş

72T, 73, 79B, 89A, 97BT, 97T, Avcılar – Söğütlü Çeşme

Minibüsle Bakırköy Pazarına Gidiş

Minibüslerden A-03 isimli minibüse binerek yeniden bu Pazar adresine erişebilirsiniz.

Metrobüsle Bakırköy Pazara Nasıl Giderim

Metrobüsle Bakırköy pazarına gitmek için M1A isimli metroyu kullanabilirsiniz.

Trenle Bakırköy Pazara Gitmek

Trenle Bakırköy pazarına gitmek istiyorsanız Marmaray ’ın Halkalı – Gebze seferine sahip trenlerine binmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Cumartesi Pazarı En Yakın Durak

Bakırköy pazarına en yakın durak olarak öğrenilen durak Bakırköy Metro – 2, Limon Çiçeği Caddeyi – İncirli, İncirli E 5 & Şirinevler güzergahı, İncirli E5 / Cevizlibağ güzergahıdır.

Oy Ver