Anasayfa » İstanbul » Kadıköy Cuma Pazarına Nasıl Giderim

Kadıköy Cuma Pazarına Nasıl Giderim

Kadıköy Cuma pazarına Nasıl Giderim merak ediyorsanız bu içeriğimiz bütünde sizlere göredir. En yakın toplu taşıma nerede? Metrobüsle, otobüsle, yürüyerek veya vasıtalar nasıl gidileceğini merak ediyorsanız altta sizler için bu mevzuyu ayrıntılı bir biçimde kavrattık.

Kadıköy, İstanbul ’un tartışılmaz en kalabalık bölgelerinden bir tanesidir. Yüzbinlerce hatta milyonlarca insan bu mahallede yaşamaktadır. Bu kalabalık mahallenin başka bir deyişle Kadıköy ’nam birden fazla pazarı bulunmaktadır ve bu pazarlardan bir tanesi de Kadıköy Cuma pazarıdır. İçerisinde binlerce ürünnam, meyvenin ve sebzenin bulunduğu Kadıköy Cuma pazarına gitmek isterseniz altta yazılı olan adres tariflerine göz atabilirsiniz.

Kadıköy Cuma Pazarı Kaçta Açılıyor

Kadıköy ’nam ehemmiyetli mahalle pazarlarından bir tanesi olan bu pazar hem Salı günleri hem de Cuma günleri kurulmaktadır. Pazarın açılış saati sabahın erken saatleriyle başlıyor, akşam saatlerine Doğru son buluyor. Sabah erken saatlerde kazançsanız bir çok ürünü tükenmeden ilk siz satın alabilirsiniz.

Kadıköy Cuma Pazarına Nasıl Giderim

Kadıköy Cuma pazarına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla adres tarifiyle beraber erişim vasıtayı bulunmaktadır. Bu vasıtalar içerisinde kendinize en uygun olan erişim taşıtını seçim ederek bu pazara kolay bir biçimde erişebilirsiniz. Değişik bir İstanbul mahallesinde olmanız hiç fark etmez, bu pazara değişik mahallelerden de gelebilir. Tüm ürünleri, meyveleri veya sebzeleri istediğiniz kadar sınırsız olarak satın alabilirsiniz.

Kadıköy Cuma Pazarı Nerede

Kadıköy Cuma pazarının öğrenilen bütün konumu Göztepe köprüsünde olan durağıdır. Başka Bir Deyişle Kadıköy Cuma pazarına en yakın durak hangisi diye soracak olursanız sizlere tarif edilebilecek olan durak bu adrestir. Bu adrese gelerek süratli bir biçimde Kadıköy Cuma pazarına giriş yapabilirsiniz.

Otobüsle Kadıköy Cuma Pazarına Gidiş

14A, 3A, 14BK, 14DK, 15Bk, 15TK, 20E, 20Ü, 3B, 10E, 10G, 11Ü, 20D, 20K, 11E, 14Y, SG-1, E-10, E-11, 11T

Yukarıyadan da anlaşılabileceği üzere bu pazara erişebilmek için kullanabileceğiniz otobüs seferi ve numarası fazla fazladır. Kadıköy ’nam bir çok noktasından veya İstanbul ’un bir çok noktasından bu pazara kolay bir biçimde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Minibüsle Kadıköy Cuma Pazarına Gidiş

Cuma pazarına gitmek için dolmuşlardan D – 61 nolu sefere sahip dolmuşa binebilirsiniz.

Metrobüsle Kadıköy Cuma Pazarına Nasıl Giderim

M4 isimli metroya binerek bu pazara erişim sağlayabilirsiniz.

Trenle Kadıköy Cuma Pazarına Gitmek

Trenle Kadıköy Cuma pazarına erişim istiyorsanız Marmaray ’ın Ataköy – Pendik seferine veya Marmaray ’ın Halkalı – Gebze seferine binmeniz yeterli olacaktır.

Kadıköy Cuma Pazarı Hangi Durakta

Kadıköy ’nam öğrenilen en büyük pazarlarından bir tanesi olan Kadıköy Cuma pazarı, Göztepe köprüsünün durağı olan durağa en yakın noktadadır. Göztepe durağında indikten 1 dakika sonra bu pazarla karşılaşıyorsunuz. Libadiye sokağı, Bulgurlu istikameti, Zıverbey gibi duraklarda da inerek bu pazara yeniden erişim sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Cuma Pazarında Neler Var

İstanbul ’un en daha önceki ve en büyük pazarlarından bir tanesi olan Kadıköy Cuma pazarı on binlerce çeşit ürün, her kesimden ve her ekonomiden insanların alışveriş yapmasına imkân sağlayan bir pazardır. Bu özelliklerini senelerdir gözetmeyi muvaffak olabilmiş olan Kadıköy Cuma pazarında hem nostaljiyi hem de yeni eşyaları bulabilirsiniz. Pazarda hoş bir gün geçirebilir ve tekstil ürünlerinin neredeyse bir çoğunu bulabilirsiniz. İkinci el eşyanın ağırlıkta olduğu pazarda ne ararsanız var diyebiliriz.

Tarihi şamdanlar, el yazması kitaplar, İtalyan marka porselen tabaklar, delgiler, oyuncaklar, saray kıyafetleri, cep telefonları, bilgisayarlar başka bir deyişle usunuza ne geliyorsa hepsi bu pazarda… Vaziyet böyle olunca da bu pazara gelmeyen yok diyebiliriz. Son model jipleriyle dahi gelen insanlar var. Kadıköy Cuma pazarına isterseniz kendi özel vasıtanızla isterseniz otobüsle isterseniz de yürüyerek gelebilirsiniz. İstanbul ’un bir çok bölgesinden bu pazara gelme ihtimaliniz vardır.

Oy Ver