Anasayfa » İstanbul » Ayvalığa Nasıl Giderim

Ayvalığa Nasıl Giderim

Güzide tatil yerlerinden biri olan Ayvalık için tatil hoşlanırlar Ayvalığa Nasıl Giderim sualini sıklıkla merak etmektedirler. Tarihi yapılarıyla da oldukça dikkat toplayan Ayvalık ’a gitmek için pek çok otobüs, tren ve araba vapuru bulunmaktadır. Bunlardan hangisi ile gidileceğini seçmek, Ayvalık ’a gitmek için ilk adımlardan biridir. Ayvalık oldukça sık seçim edilen, eşsiz bir tatil bölgesidir. Hem yerli hem de yabancı turistler taraşından sıklıkla ziyaret edilir. Hem yazlıkları hem hoş yapıları hem de bakmaya doyum olmayan manzarasıyla herkesin en az bir kere gitmek istediği bir yerdir. Ayvalık ile İstanbul arası 4 saat 23 dakika sürerken Ayvalık Anakara arası mesafe 7 saat devam ettir. Değişik şehirlerdeki araba vapuru ve tren gibi ihtimallere bağlı olarak bu vakit değişebilmektedir.

İstanbul ’dan Ayvalığa Nasıl Giderim

İstanbul ’da yaşayan insanlar İstanbul ’dan Ayvalığa Nasıl Giderim sualinin yanıtını merak etmektedirler. Ayvalık ’a kara, denizyolu ve demriyolu ile erişmek muhtemeldir. Ayvalık İstanbul arası 406 kilometre uzaklıktadır. Otomobille bu yol 4 saat 23 dakika devam ettir. Araba Vapuru ile Ayvalık ’a gitmek muhtemeldir. Araba Vapuruyla yapılan yolculuklarda gidiş süresi uzamaktadır.

İstanbul Ayvalık Araba Vapuru Kaç Saat

Araba Vapuruyla yolculuk yapmak oldukça cümbüşlü bir deneyimdir. İstanbul Ayvalık araba vapuru kaç saat sürer sualine cevaben İstanbul ’dan araba vapuruna binilmeli, daha sonra Bandırma ’da inilmelidir. Orada yapılacak kısa bir kara yolculuğu hakikatleşir. Böylece toplam 5 saat 26 dakika içerisinde Ayvalık ’a varılmış olunur.

İstanbul Ayvalık Araba Vapuru Maliyetleri

İstanbul Ayvalık araba vapuru maliyetleri 2022 itibariyle Yenikapı-Bandırma arası vasati 213₺ olarak tanımlanmıştır. Sabah, öğlen ve akşam yapılan seferlerde bu maliyet değişiklik göstermektedir. Genel bilet maliyetleri 213₺ ile 243₺ arasında farklılık göstermektedir.

İstanbul Ayvalık Otobüs Kaç Saat

İstanbul ile Ayvalık arası otomobille 4 saat 23 dakika sürerken bu yolculuk otobüs, araba vapuru ve tren ile yapıldığında bu saat değişiklik gösterebilir. İstanbul Ayvalık otobüs kaç saat sualsin yanıtı, yolculuk yapılan otobüs işletmesine bağlı olarak değişebileceği gibi yol vaziyetine ve gidilen güzargaha göre de farklılık göstermektedir. İstanbul ’dan otobüsle vasati 5 saat süren bir yolculuğun ardından Ayvalık kentine erişmek muhtemeldir.

Oy Ver